Zrezygnuj z opłaty za debet w banku Bank of America – prosty przewodnik

17.02.2021
Category: Wells Fargo

Ile wynosi opłata za debet w rachunku bieżącym Bank of America?

Opłata za debet w Bank of America wynosi 35 USD. Ponieważ różne banki mają różne zasady dotyczące sytuacji w rachunku bieżącym. W BoA opłaty za debet obejmują opłaty za pozycję w rachunku bieżącym, opłaty za ochronę debetu oraz opłaty za niewystarczające środki (lub NSF: pozycja zwrócona).

Co to jest opłata za pozycję w rachunku bieżącym?

W BoA opłata za debet jest naliczana, gdy kwota czeku lub wypłaty przekracza saldo na kwalifikującym się koncie czekowym lub oszczędnościowym, a Bank of America i tak płaci tę kwotę. W przypadku stwierdzenia, że ​​po zakończeniu przetwarzania danego dnia na Twoim koncie nastąpiło przekroczenie salda, a transakcja lub transakcje są opłacane przez BoA, zostanie naliczona opłata za pozycję w rachunku bieżącym w wysokości 35 USD za pozycję powyżej 1 USD.

Z pewnością istnieje limit opłat za pozycje w rachunku bieżącym BoA. Konta osobiste / konsumenckie mogą zostać obciążone maksymalnie 4 opłatami za debet w rachunku bieżącym i opłatami za zwrócone przedmioty w ciągu jednego dnia. Z kont małych firm można pobierać nie więcej niż 8 pozycji w rachunku bieżącym i opłat za zwrócone pozycje dziennie.

Co to jest opłata za ochronę kredytu w rachunku bieżącym?

Opłata za przelew z tytułu zabezpieczenia w rachunku bieżącym może zostać naliczona, gdy transakcja spowoduje przekroczenie kwoty na kwalifikującym się koncie czekowym lub oszczędnościowym, w wyniku czego dostępne środki zostaną przelane z kwalifikującego się powiązanego rachunku ochronnego w celu pokrycia kwoty. Nie pobieramy tej opłaty za żaden przedmiot o wartości 1 USD lub niższej.

Co to jest opłata za niewystarczający fundusz (NSF: pozycja zwrócona)?

Jeśli na koncie nie ma wystarczających środków na pokrycie kosztów zakupu, a BoA odmówi zapłaty lub zwrotu nieopłaconego przedmiotu (zwróconego przedmiotu), zostanie naliczona opłata NSF: opłata za zwrot za każdy zwracany przedmiot o wartości powyżej 1 USD. ‰ /p

Szybkie sprawdzenie, ile inne banki pobierają opłaty za debet w rachunku bieżącym:

Czy mogę zrezygnować z prowizji od debetu w Bank of America?

35 dolarów to niemała kwota. Według Forbesa (2018), w 2017 roku Amerykanin zapłacił 34 miliardy dolarów opłat za debet. Jeśli uda nam się uzyskać zwrot pieniędzy lub zrezygnować z prowizji, na pewno zaoszczędzi nam to dużo pieniędzy. Jeśli jednak nie zapytasz, odpowiedź nigdy nie będzie brzmiała „tak.

1. Zadzwoń do obsługi klientaZachęcamy do skontaktowania się z obsługą klienta w celu zilustrowania swojej sytuacji i ewentualnego zażądania zwrotu pieniędzy. Zawsze możesz zakwestionować opłaty Bank of America i opłaty za debet. Aby porozmawiać z osobą mieszkającą na żywo w dziale obsługi klienta Bank of America na temat opłaty za debet, należy zadzwonić pod numer 1-800-432-1000.

Co powinieneś powiedzieć przez telefon?

 1. Podaj cel rozmowy „Na moim koncie była opłata za debet w wysokości (000,00 USD) w dniu (dzień / miesiąc), od którego chciałbym otrzymać zwrot.

  – Racjonalnie podaj powody, dla których powinieneś otrzymać zwrot pieniędzy . Nie obwiniaj ich systemu debetu. Zamiast tego bądź miły i przyznaj, że masz osobiste powody, które spowodowały debet. Być może tracisz kontrolę nad saldem konta, ponieważ znajdujesz się poza Stanami Zjednoczonymi lub czek wystawiony dawno temu został niedawno zrealizowany.

  – przyznać, że to był twój błąd i grzecznie zapytać, czy istnieje jakakolwiek szansa, że można go odstąpić. Może to był Twój pierwszy debet w rachunku bieżącym lub od jakiegoś czasu jesteś w Bank of America. Bank of American dokonuje zwrotu opłat za debet w każdym przypadku, więc opisz swoje okoliczności uczciwie i szczerze, a jest wysoce prawdopodobne, że odzyskasz swoje pieniądze.

  Zwróć uwagę, że godziny pracy Call Center od poniedziałku do piątku są od 7:00 do 22:00, w soboty i niedziele od 8:00 do 17:00 czasu wschodniego. W przeciwnym razie czat na żywo z Eriką w aplikacji BoA, wirtualnej asystentce finansowej 24/7, również może działać w ten sam sposób.

  Jeśli połączenie nie przyniesie Ci zwrotu pieniędzy, nie poddawaj się.

  2. Jeśli rozmowa telefoniczna nie pomaga, wypróbuj następujące sposoby

 2. Umów się na spotkanie ze specjalistą BoA w najbliższym oddziale Bank of America, aby szczegółowo omówić swoją sytuację.
 3. Zadzwoń do działu obsługi klienta Bank of America: 704-386-5687Wyślij ogólną korespondencję do siedziby Bank of America w Tampa na Florydzie. Zaadresuj swoją kopertę do Bank of America, PO Box 25118, Tempa, FL 33622–5118.Wyślij e-mail do rzecznika klienta Bank of America:Crystal R. Peterson

  Biuro CEO i Prezesa

  Sposoby uniknięcia opłat za debet z Bank of America

  Pomimo opłaty za debet w wysokości 35 USD, Bank of America oferuje również usługi debetu.

  1. Ustawienie Limitu w rachunku bieżącym: możesz przeglądać i zmieniać sposób obsługi transakcji przez bank, gdy nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na kwalifikującym się koncie czekowym lub powiązanym kwalifikującym się rachunku ochrony przed debetem Bank of America w momencie transakcji. Możesz zmienić ustawienia debetu BoA, planując spotkanie w centrum finansowym lub dzwoniąc pod numer 800.432.1000 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 23:00 lub od soboty do niedzieli od 8:00 do 20:00. razy ET). Poza USA dzwoń pod numer 1.315.724.4022 (płatność międzynarodowa; mogą obowiązywać opłaty roamingowe za telefon komórkowy).

   1. Bank of America Overdraft Protection, opcjonalna usługa, w której możesz się zarejestrować, która łączy kwalifikujące się konto czekowe Bank of America z innym kontem Bank of America, automatycznie przenosi dostępne środki z połączonych oszczędności lub kwalifikującego się drugiego konta czekowego lub karty kredytowej na kwalifikujące się konto konto czekowe, jeśli je przekroczysz Jak ustawić ochronę przed debetem BoA

    1. Na stronie internetowej

    Kliknij kartę Pomoc i wsparcie, a następnie kliknij Więcej tematów

    Wybierz Karta czekowa, oszczędnościowa i debetowa /p

    Następnie wybierz Przeglądaj / edytuj zabezpieczenie w rachunku bieżącym

    2. Skontaktuj się z BoA

    3. Bankowość internetowa i bankowość mobilna również pomagają uniknąć opłat za debet. Umożliwia dostęp do informacji o koncie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i pomaga śledzić stan konta. Swoje saldo możesz zawsze sprawdzić w aplikacji mobilnej Bank of America. Zawiera również alerty i powiadomienia, które umożliwiają otrzymywanie wiadomości e-mail lub SMS-ów, gdy na Twoim koncie jest ważna aktywność, na przykład niskie saldo.

    Wypróbuj karty debetowe bez opłat za debet

    Rozumiemy, że opłaty za debet są denerwujące i zwykle odzyskanie tych pieniędzy zajmuje znacznie więcej czasu. Jeśli istnieje konto czekowe, które może wyeliminować opłaty za debet, z pewnością zaoszczędzi Ci to dużo czasu i pieniędzy.

    Nasza strona internetowa Cashback już działa. Sprawdź to i oszczędzaj więcej pieniędzy przez cały rok!

    Dlatego jesteśmy tutaj, aby przedstawić The Cheese Debit Card, kartę debetową z zerową opłatą która zapewnia premię oszczędnościową i zwrot gotówki przy każdym zakupie. Karta sera jest dla każdego!

    O Bank of America

    Bank of America jest drugą co do wielkości instytucją bankową w Stanach Zjednoczonych. Obsługuje około 10,73% wszystkich amerykańskich depozytów bankowych. Został przejęty przez NationsBank z siedzibą w Charlotte za 62 miliardy dolarów w 1998 roku. W wyniku serii fuzji i przejęć firma zbudowała swoją działalność w zakresie bankowości komercyjnej, ustanawiając Merrill Lynch do zarządzania majątkiem oraz Bank of America Merrill Lynch do bankowości inwestycyjnej w latach 2008 i 2009 odpowiednio. Konkurując z Citigroup, Wells Fargo i JP Morgan Chase, Bank of America koncentruje się przede wszystkim na usługach finansowych bankowości komercyjnej, zarządzaniu majątkiem i bankowości inwestycyjnej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy