Wysoki koszt 640 punktów kredytowych

17.02.2021
Category: Oceny Kredytowej

Oto, ile może Cię kosztować 640 punktów kredytowych

Czy wiesz, że kredyt na 640 punktów kredytowych może z łatwością kosztować Cię 4 387 USD WIĘCEJ przy kolejnym pożyczce samochodowej? Au to boli! Przyjrzyjmy się bliżej.

Jesteś na rynku nowego samochodu. Zrobiłeś swoje badania i zdecydowałeś, że zupełnie nowa Toyota Camry SE jest tym, czego chcesz.

Będę szczery, to solidny wybór. Toyota charakteryzuje się dużą niezawodnością, wartością przy odsprzedaży itp. Nie wspominając o nowym Camry to ładnie wyglądający samochód ze świetnymi MPG.

Powiedzmy, że odkryłeś, że Toyota Camry SE kosztuje około 25 000-27 000 USD, w zależności od opcji i funkcji. Ty decydujesz się na wersję za 27 000 $. Masz kilka tysięcy do spłacenia, a pozostałe 25 000 $ planujesz pożyczyć w formie 48-miesięcznej pożyczki na auto.

To jest moment, w którym musisz sprawdzić liczby i zobaczyć, jak może wyglądać Twoja płatność na podstawie Twojej zdolności kredytowej i kwoty, którą planujesz pożyczyć.

Jest naprawdę świetne narzędzie, z którego korzystam w tym celu – Kalkulator oszczędności kredytowych myFICO.com. Jest to bardzo przydatne, aby dowiedzieć się, ile może kosztować zły kredyt lub ile można zaoszczędzić dobry kredyt.

Wyniki kalkulatora kredytowegoOto wyniki kalkulatora pożyczki dla pożyczki samochodowej w wysokości 25 000 USD z 48-miesięcznym planem spłaty.

Ocena kredytowa 720+:

 • Całkowita miesięczna płatność: 567 USD
 • RRSO: 4,24%Łączne zapłacone odsetki: 2224 USDGdybyś miał ocenę kredytową 720+, ta pożyczka kosztowałaby cię łącznie 2224 USD odsetek.

  640 punktów kredytowych:

  • Całkowita miesięczna płatność: 659 USD
  • RRSO: 12,018%Łączne zapłacone odsetki: 6611 USDPrzy 640 punktach kredytowych ta sama pożyczka kosztowałaby cię 6 611 USD łącznie z odsetkami w ciągu 4 lat.

   Poczekaj minutę!To 4387 USD WIĘCEJ!

   Tak, oznacza to, że mając wynik kredytowy 640 zamiast 720+, kosztowałoby to DODATKOWE 4387 USD w ciągu 4-letniej pożyczki. To dużo pieniędzy! Zobacz zrzut ekranu poniżej:

   To po prostu nie wydaje się sprawiedliwe, prawda?

   Nie, nie działa. Ale to jest gra, w którą musimy grać i dosłownie opłaca się być w niej dobrym.

   Oczywiście może to kosztować mniej lub więcej w zależności od pożyczonej kwoty i uzyskanych stóp procentowych. Ale to świetny przykład z prawdziwego świata, jak dużo pieniędzy możesz zaoszczędzić, mając zdolność kredytową powyżej 720.

   Co mógłbyś zrobić z dodatkowymi 4387 $?

   Nie wiem jak ty, ale powiedziałbym, że 4387 $ to znaczna kwota. Co by zrobił z dodatkowym ciastem? Zapisz to? Postaw na miłe wakacje?

   Do czegokolwiek byś tego użył, na pewno warto to uratować, prawda?

   Tylko wierzchołek góry lodowej

   To tylko jeden przykład tego, ile więcej kosztuje posiadanie zdolności kredytowej poniżej 720. Jest tak wiele innych rzeczy, na które może to wpłynąć.

   Zły kredyt może prowadzić do:

   • Wyższe oprocentowanie kredytów (kredyty samochodowe, osobiste, hipoteczne itp.)
   • Wyższe stawki za ubezpieczenie samochodu (ubezpieczyciele często uważają, że zły kredyt to zła jazda)Odmowa przyjęcia tego mieszkania (właściciele często sprawdzają kredyt)Pomijanie pracy, którą chcesz (pracodawcy często sprawdzają kredyt przed zatrudnieniem)Znaczenie oceny kredytowej 720+

    Ten przykład pokazuje, jak ważne jest utrzymanie dobrej zdolności kredytowej. Jeśli tego nie zrobisz, może cię to kosztować dosłownie tysiące dolarów (a może nawet pracę lub mieszkanie).

    Magiczna liczba to zazwyczaj 720+. Tam zaczynają się duże oszczędności.

    Często, jeśli zdasz sobie sprawę, że Twój kredyt nie jest tam, gdzie powinien być, aby uzyskać najlepsze oprocentowanie, możesz zrobić proste i szybkie rzeczy, aby szybko go zwiększyć, zanim złożysz wniosek o pożyczkę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy