Bank Of America, Na Bank – SORT CODE: 16-50-61

17.02.2021

Co to jest kod rozliczeniowy w Wielkiej Brytanii?

Numer rozliczeniowy to nazwa nadana przez brytyjską i irlandzką branżę bankową kodom bankowym, które są używane do kierowania przekazów pieniężnych między bankami w ich odpowiednich krajach za pośrednictwem odpowiednich organizacji rozliczeniowych. 6-cyfrowy numer identyfikacyjny jest identyfikatorem obu bank i oddział, w którym prowadzony jest rachunek bankowy W niektórych przypadkach pierwsza cyfra numeru rozliczeniowego identyfikuje sam bank, w innych pierwsze 2 cyfry identyfikują bank.

Czym są płatności CHAPS?CHAPS to system płatności realizowanych w tym samym dniu w Wielkiej Brytanii w funtach szterlingach. Płatności zautomatyzowanego systemu płatności (CHAPS) Clearing House to elektroniczne płatności bankowe tego samego dnia, wysyłane jako komunikaty SWIFT. kod banku i numer konta. Płatności wysłane w dzień roboczy zostaną zaksięgowane na koncie klienta tego samego dnia. Dzień roboczy to od 06:00 do 16.20, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt państwowych w Wielkiej Brytanii.

Czym są szybsze płatności?Faster Payments Service (FPS) to jeden z trzech głównych schematów płatniczych w Wielkiej Brytanii (poza BACS i CHAPS). FPS umożliwia wysyłanie płatności w czasie określonym przez płatnika, natychmiast lub później. za pośrednictwem FPS są przetwarzane na podstawie kodu rozliczeniowego i numeru konta i mają ustalony maksymalny limit wartości.FPS między bezpośrednimi uczestnikami są zwykle realizowane i udostępniane na konto odbiorcy w ciągu dwóch godzin.Płatności FPS mogą być przetwarzane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ale rozrachunek międzybankowy odbywa się tylko trzy razy dziennie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Szczegóły kodu sortowania
Kod sortowania

16-50-61

Równoważny numer rozliczeniowy : 165061 Numer rozliczeniowy

instytucji bankowej Bank

Bank Of America, Na

Powszechnie używana skrócona nazwa banku Oddział

Boa Chaps powraca Kod BIC

BOFAGB22RTN Kod BIC CHAPS

BOFAGB22XXX Adres

2 King Edward Street, Londyn, EC1A, 1HQ Telefon

0207 1744000 Miasto

Londyn Kraj

Wielka Brytania (GB) Transfer pieniędzy

Zaoszczędź na opłatach za międzynarodowe przelewy pieniężne, korzystając z TransferWise , który jest do 8 razy tańszy niż przelewy w Twoim banku. Wsparcie płatności
Szybsze płatnościSzybszych płatności nie można wysyłać na ten numer rozliczeniowy. Polecenia zapłatyNa tym kodzie rozliczeniowym można ustawić polecenia zapłaty Bacs. Płatności C & CCCNie kwalifikuje się do rozliczania czeków i kredytów. CHAPSCHAPS Płatności można przesyłać na ten numer rozliczeniowy. BACSPłatności Bacs Credit nie mogą być wysyłane na ten numer rozliczeniowy Międzynarodowy numer konta bankowego (IBAN)Kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Karaibów przyjęły międzynarodowy numer konta bankowego (IBAN) do międzynarodowych przelewów środków. Pamiętaj, aby używać numeru IBAN, jeśli dokonujesz przelewu środków do krajów w tych regionach.

Format numeru rachunku IBAN składa się z maksymalnie 34 znaków alfanumerycznych, dlatego warto sprawdzić poprawność numeru IBAN przed dokonaniem międzynarodowego przelewu środków.

Numery IBAN nie zastępują kodów sortowania ani numerów kont. Służą do identyfikacji indywidualnych rachunków bankowych zarówno dla przychodzących, jak i wychodzących międzynarodowych transakcji przekazów pieniężnych, podczas gdy kody SWIFT / BIC są używane głównie do identyfikacji określonego banku podczas transakcji międzynarodowej.

Czy wysyłasz pieniądze za granicę?TransferWise wykorzystuje rzeczywisty kurs wymiany, aby pomóc emigrantom, zagranicznym studentom, firmom, freelancerom i osobom żyjącym na arenie międzynarodowej w wysyłaniu, odbieraniu i wydawaniu pieniędzy – bezpiecznie, wygodnie i po bardzo niskich kosztach.

Użyj TransferWise aby:

  • Wyślij pieniądze członkowi rodziny za granicą
  • Wyślij pieniądze znajomemuZapłać rachunek w innym krajuSpłać swój kredyt hipoteczny lub pożyczkę za granicąPrzechowuj i zarządzaj swoimi pieniędzmi w ponad 50 walutachOtrzymuj płatności w wielu walutach (EUR, USD, GBP, AUD, NZD, PLN) bez żadnych opłatDzięki Transferwise możesz wysyłać pieniądze za granicę nawet 8 razy taniej niż w znanych bankach, a zawsze otrzymasz rzeczywisty kurs wymiany. Uzyskaj bezpłatne konto wielowalutowe, aby przechowywać i zarządzać swoimi pieniędzmi w wielu walutach oraz przeliczać je, gdy kurs będzie odpowiedni. Zaufały nam miliony, w pełni regulowane, więc Twoje pieniądze są bezpieczne.

    Zrzeczenie sięTa wyszukiwarka kodów sortowania służy wyłącznie do celów informacyjnych. Chociaż staramy się podawać dokładne dane, użytkownicy przyjmują do wiadomości, że kody bankowe nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ich dokładność. Niektóre rodzaje rachunków oszczędnościowo-inwestycyjnych nie mogą przyjmować instrukcji polecenia zapłaty. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kont indywidualnych, zalecamy skontaktowanie się z bank lub spółdzielnia mieszkaniowa. tylko Twój bank może rzeczywiście potwierdzić dostępność usług. Jeśli dokonujesz ważnej płatności, która jest krytyczna czasowo, zalecamy, aby najpierw porozmawiać z bankiem, aby potwierdzić oferowane usługi. Indywidualne kody sortowania są przydzielane przez członków brytyjskich schematów płatniczych (Bacs, CHAPS, Faster Płatności oraz rozliczenia czeków i kredytów) na rzecz tych instytucji finansowych, które uczestniczą w co najmniej jednym Programie.

    Kody bankowe – UK Sort Code – 2020 | O nas | Kontakt | Polityka prywatności

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy