Przygotuj się na apokalipsę blockchain

17.02.2021
Category: Istnieje Wiele

Tak! To bańka

Bądź pierwszym, który powie swoim przyjaciołom „Mówiłem ci.

Nie! To jest przyszłośćBądź na bieżąco, zwiększaj i chroń swoje aktywa.

Szybkie pytanieDla której platformy powinniśmy najpierw opracować (wybierz wiele):

O Bitcoin Bubble BurstCzy to bańka czy nie – informujemy o dużych zmianach!

Używanie sztucznej inteligencji do przewidywania wartości waluty Crypto.

Analizowanie transakcji za pomocą głębokiego uczenia się oraz mediów społecznościowych i wiadomości za pomocą obliczeń kognitywnych, takich jak analiza nastrojów, aby poznać szybkie zmiany, zanim nastąpią.

Dostępne w

sklepie Apple

Dostępne w

sklepie Google

„Bitcoin i bańka stała się praktycznie synonimami w umysłach wielu sceptyków podczas tegorocznego zapierającego dech w piersiach rajdu. Chociaż waluta cyfrowa przeciwstawiła się przepowiedniom zagłady, istnieje wiele sposobów, w jakie ta impreza może się źle skończyć dla rosnących szeregów byków.

BloombergLuke Kawa, 27 listopada. 2017Według analityka Kay Van-Petersena, analityk Saxo Bank, Kay Van-Petersen, „Bitcoin może osiągnąć 100 000 dolarów w ciągu 10 lat, jak twierdzi analityk, który poprawnie określił cenę za 2 000 dolarów.

Arjun Kharpal„Może bitcoin to rodzaj bańki. Bitcoin to narzędzie dla oszustów.

Goldman SachsLloyd Blankfein, dyrektor generalny„Mój kolega Fitz Tepper powiedział, że pod koniec roku, kiedy osiągnął 8 000 USD zaledwie sześć dni temu, argument za bitcoinem o wartości 10 tys. stopa inwestycji co najmniej chłodzi.

TechCrunchLucas Matney, 26 listopada 2017Dane i interfejsy APIDane handloweAnaliza wartości handlowych pod kątem szybkich zmian poprzez zastosowanie zaawansowanych algorytmów statystycznych. Korzystamy z najlepszych badań naukowych z 2017 r. Dotyczących kluczowych wskaźników – i omówimy szczegółowo nasz „sekretny sos w jednym z naszych następnych alertów – w oparciu o przykład z życia:

Media społecznościowe i nowy strumieńCzasami duże wydarzenia są trudne do przewidzenia tylko na podstawie analizy wartości liczbowych. Te zwykle nie są zgodne z powtarzającym się wzorcem (takie jak duże transakcje są dość regularne). Takim wydarzeniem był na przykład zakaz Bitcoina w Chinach. Wpłynęło to na wartość rynkową – ale dopiero po pewnym czasie, po tym, jak ludzie się o tym dowiedzieli. To wymaga czasu i możemy Cię najpierw poinformować. Analizujemy strumienie w mediach społecznościowych, z których najważniejszym jest Twitter API i co minutę uruchamiamy na nich algorytmy przetwarzania języka naturalnego. Korzystając z analizy nastrojów, możemy uzyskać numeryczny obraz aktualnego wydarzenia. Nasz model uczy się, które wzorce są „dziwne i kiedy należy się z Tobą skontaktować poprzez powiadomienie.

Rynki i transakcjeNiektóre Marketplace szybciej reagują na zmiany wartości spowodowane masowymi transakcjami – śledzimy je, aby jak najszybciej Cię informować. Jako przykład, tutaj wizualizacja opóźnienia jednego z nich:

Zapisz się terazOtrzymuj jako pierwszy informacje o ogromnych zmianach cen, ogromnych transakcjach i złych wiadomościach – w czasie rzeczywistym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy