Omówienie preferowanych nagród Bank of America

17.02.2021
Category: Wystawcy Karty

Co to są nagrody Bank of America Preferred?

Bank of America Preferred Rewards to program nagród, który oferuje kwalifikowanym klientom dodatkowe korzyści i nagrody w codziennej bankowości. W programie Bank of America Preferred Rewards są 3 poziomy: Gold, Platinum i Platinum Honors. Twój poziom jest oparty na kwalifikujących się połączonych saldach na depozytach Bank of America i / lub rachunkach inwestycyjnych Merrill. Wraz ze wzrostem salda kwalifikującego się konta otrzymasz więcej korzyści.

Jak zakwalifikować się do Preferred Rewards Bank of America?

Wszystko, czego potrzebujesz, aby się zakwalifikować, to kwalifikujące się osobiste konto czekowe Bank of America i 3-miesięczne średnie łączne saldo w wysokości 20 000 USD na kwalifikujących się rachunkach depozytowych Bank of America i / lub rachunkach inwestycyjnych Merrill. Jeśli masz konto w funduszu inwestycyjnym lub konto emerytalne, takie jak IRA, 401K w Merrill, prawdopodobnie masz już wystarczającą ilość środków na koncie, aby kwalifikować się do programu Preferred Rewards.

Jak się zarejestrować, aby zostać preferowanym klientem programu Rewards?

Rejestracja jest prosta. Po prostu zaloguj się na swoje konto online Bank of America, aby się zarejestrować i zacząć otrzymywać korzyści Preferred Rewards. Nie ma żadnych opłat za przystąpienie do programu Bank of America Preferred Rewards lub uczestnictwo w nim. Po rejestracji, ponieważ salda kwalifikują Cię do następnego poziomu nagród, Twój poziom Preferred Rewards zostanie automatycznie przesunięty w górę.

Jakie są korzyści z preferowanych nagród?

W programie Preferred Rewards istnieją 3 poziomy nagród: Gold, Platinum i Platinum Honors. Twój poziom jest oparty na kwalifikujących się połączonych saldach na rachunkach bankowych Bank of America i / lub Merrill. Gdy zostaniesz członkiem Bank of America Preferred Rewards, Twoja premia za karty kredytowe może wynosić od 25% do 75% podstawowych nagród pieniężnych. W zależności od kwalifikującego się poziomu Preferred Rewards, możesz otrzymać 25%, 50% do 75% premii w stosunku do podstawowych nagród. Poniższa tabela przedstawia wymagania dotyczące minimalnego salda i nagród dla poziomów Gold, Platinum i Platinum Honors w Preferred Rewards.

Preferowany poziom nagród Wymóg kwalifikacyjny Premia za nagrody 20 000 USD łącznego salda kwalifikujących się kont25%50 000 USD łącznego salda kwalifikujących się kont50%100 000 USD łącznego salda kwalifikujących się kont75%Dodatkowe nagrody za codzienne zakupy dla klientów kart kredytowych Bank of America

Jeśli masz kartę kredytową Bank of America i kwalifikujesz się do Preferred Rewards, możesz otrzymać dodatkowe nagrody. To świetny dodatek, który może pomóc Ci zarobić setki dolarów rocznie, jeśli masz jedną z następujących kart kredytowych:

Wniosek

Bank of America Preferred Rewards to program lojalnościowy, który zapewnia dodatkowe nagrody w wysokości do 75% dla klientów Bank of America, których łączne saldo kwalifikujących się kont Bank of America i / lub Merrill wynosi 20 000 USD lub więcej. Istnieją trzy poziomy nagród: złoty, platynowy i platynowy, który zapewnia dodatkowe nagrody odpowiednio w wysokości 25%, 50% i 75%. Utrzymanie konta emerytalnego, takiego jak IRA w Merrill, jest jednym z najlepszych sposobów zakwalifikowania się do programu Preferred Rewards. Dzięki Preferred Rewards klienci Bank of America mogą zarobić do 5,25% w postaci nagród gotówkowych na kartach kredytowych typu cash back i 2,625 punktów za dolara na podróżnych kartach kredytowych.

Uwaga redakcyjna: Treść redakcyjna na tej stronie jest przygotowywana przez pracowników CardBenefit.com. Opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłączną opinią autora, a nie banku, wystawcy karty kredytowej, linii lotniczych czy sieci hoteli i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: Odpowiedzi w naszej witrynie nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę. Reklamodawca nie jest odpowiedzialny za udzielenie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

Złoto Platyna Platynowe wyróżnienia