Najlepsze fundusze indeksowe we wrześniu 2020 r

Najlepsze fundusze indeksowe we wrześniu 2020 r
16.10.2020
Category: Możesz Mieć

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez dostarczanie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Nasze artykuły, narzędzia interaktywne i hipotetyczne przykłady zawierają informacje, które pomogą Ci przeprowadzić badania, ale nie mają służyć jako porady inwestycyjne i nie możemy zagwarantować, że te informacje mają zastosowanie lub są dokładne w Twojej sytuacji osobistej. Wszelkie szacunki oparte na wynikach z przeszłości nie gwarantują przyszłych wyników, a przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji należy omówić swoje konkretne potrzeby inwestycyjne lub zasięgnąć porady wykwalifikowanego specjalisty.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

Ujawnienie redakcyjne.

Wszystkie recenzje są przygotowywane przez naszych pracowników. Wyrażane opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym wszelkie stawki, warunki i opłaty związane z produktami finansowymi, przedstawione w przeglądzie, są aktualne na dzień publikacji.

  • 1 wrz 2020 /
  • 4 minuty czytania

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Rzetelność redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są dla nas najważniejsze. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby zapewnić, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Fundusze indeksowe są popularne wśród inwestorów, ponieważ obiecują posiadanie szerokiej gamy akcji, natychmiastową dywersyfikację i mniejsze ryzyko – zwykle wszystko po niskiej cenie. Dlatego wielu inwestorów, zwłaszcza początkujących, uważa fundusze indeksowe za lepsze inwestycje niż pojedyncze akcje.

Do najlepszych należą fundusze indeksowe oparte na indeksie Standard & Poor’s 500 (S&P 500). Indeks obejmuje największe, globalnie zdywersyfikowane amerykańskie firmy z każdej branży, co sprawia, że ​​jest on tak niski, jak inwestowanie w akcje. Oczywiście, jak pokazała pierwsza połowa 2020 r., Nawet cały rynek może podlegać drastycznym wahaniom.

Ten indeks jest samą definicją rynku, a posiadając fundusz oparty na indeksie, uzyskasz zwrot rynkowy. Jest to również jeden z najpopularniejszych indeksów.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o funduszach indeksowych i pięciu najlepszych funduszach indeksowych, aby rozważyć dodanie do swojego portfela w tym roku.

Co to jest fundusz indeksowy?

Fundusz indeksowy to fundusz – albo fundusz inwestycyjny, albo fundusz typu ETF – oparty na ustalonym koszyku akcji lub indeksie. Indeks może być utworzony przez samego zarządzającego funduszem lub przez inną firmę, taką jak bank inwestycyjny lub biuro maklerskie.

Następnie zarządzający funduszami naśladują indeks, tworząc fundusz, który w największym możliwym stopniu przypomina indeks, bez aktywnego zarządzania funduszem. Z biegiem czasu indeks się zmienia, w miarę dodawania i usuwania spółek, a zarządzający funduszem mechanicznie powiela te zmiany w funduszu.

Ze względu na to podejście fundusze indeksowe są uważane za rodzaj inwestowania pasywnego, a nie aktywnego inwestowania, w którym menedżer analizuje akcje i próbuje wybrać te, które osiągają najlepsze wyniki. To pasywne podejście oznacza, że ​​fundusze indeksowe mają zwykle niskie wskaźniki kosztów, dzięki czemu są tanie dla inwestorów wchodzących na rynek.

Niektóre z najbardziej znanych indeksów to S&P 500, Dow Jones Industrial Average i Nasdaq 100. Fundusze indeksowe są popularną strategią wykorzystywaną przez fundusze ETF i praktycznie wszystkie fundusze ETF są oparte na indeksach.

Dlaczego fundusze indeksowe są tak popularne?

Inwestorzy lubią fundusze indeksowe, ponieważ oferują natychmiastową dywersyfikację. Przy jednym zakupie inwestorzy mogą posiadać szeroką gamę spółek.

Na przykład jeden udział w funduszu indeksowym opartym na indeksie S&P 500 stanowi własność setek firm. Podczas gdy niektóre fundusze, takie jak fundusze indeksowe S&P 500, pozwalają na posiadanie spółek z różnych branż, inne umożliwiają ekspozycję na określoną branżę, kraj, a nawet styl inwestowania (powiedzmy, akcje dywidendowe).

Fundusz indeksowy S&P 500 pozostaje jednym z najpopularniejszych funduszy indeksowych. Fundusze S&P 500 oferują dobry zwrot w czasie, są zdywersyfikowane i są tak samo niskie, jak inwestowanie w akcje. Jak wszystkie akcje, będzie się on wahał, ale z biegiem czasu indeks wracał około 10 procent rocznie. Nie oznacza to, że fundusze indeksowe zarabiają co roku, ale przez długi czas był to średni zwrot.

Oto niektóre z najlepszych funduszy indeksowych na rok 2020. Fundusze te są oparte na indeksie S&P 500 lub zawierają wiele akcji w tym indeksie.

Najlepsze fundusze indeksowe na wrzesień 2020 r

Poniższa lista obejmuje fundusze indeksowe S&P 500 z różnych firm i obejmuje niektóre z najtańszych funduszy, które są dostępne na rynkach publicznych. W przypadku takiego funduszu indeksowego jednym z najważniejszych czynników wpływających na całkowity zwrot jest koszt. Obejmuje dwa fundusze inwestycyjne i trzy fundusze ETF:

  1. Indeks Fidelity ZERO Large Cap
  2. Fundusz ETF Vanguard S&P 500
  3. SPDR S&P 500 ETF Trust
  4. iShares Core S&P 500 ETF
  5. Fundusz indeksowy Schwab S&P 500

1. Wskaźnik Fidelity ZERO Large Cap (FNILX)

Fundusz inwestycyjny Fidelity ZERO Large Cap Index jest częścią wyprawy firmy inwestycyjnej do funduszy inwestycyjnych bez wskaźnika wydatków, stąd jego nazwa ZERO. Fundusz oficjalnie nie śledzi S&P 500 – z technicznego punktu widzenia jest zgodny z indeksem Fidelity US Large Cap Index – ale różnica jest akademicka. Prawdziwa różnica polega na tym, że Fidelity nie musi wyrzucać opłaty licencyjnej, aby używać nazwy S&P, co obniża koszty dla inwestorów.

Wskaźnik wydatków: 0 procent. Oznacza to, że każde zainwestowane 10 000 USD kosztowałoby 0 USD rocznie.

2. Vanguard S&P 500 ETF (VOO)

Jak sama nazwa wskazuje, Vanguard S&P 500 śledzi indeks S&P 500. Miał 560 miliardów dolarów aktywów w lipcu 2020 roku, co czyni go jednym z największych funduszy na rynku. Ten ETF rozpoczął obrót w 2010 roku i jest wspierany przez Vanguard, jedną z potęg w branży funduszy.

Wskaźnik wydatków: 0,03 procent. Oznacza to, że każde zainwestowane 10 000 USD kosztowałoby 3 USD rocznie.

3. Fundusz SPDR S&P 500 ETF Trust (SPY)

SPDR S&P 500 ETF jest dziadkiem ETF-ów, który został założony w 1993 roku. Pomógł zapoczątkować falę inwestowania w ETF, która stała się tak popularna dzisiaj. W sierpniu 2020 r.Miał prawie 306 miliardów dolarów aktywów, co plasuje go wśród najpopularniejszych funduszy ETF. Fundusz jest sponsorowany przez State Street Global Advisors – kolejny znaczący podmiot w branży – i śledzi indeks S&P 500.

Wskaźnik wydatków: 0,09 procent. Oznacza to, że każde zainwestowane 10 000 USD kosztowałoby 9 USD rocznie.

4. iShares Core S&P 500 ETF (IVV)

ETF iShares Core S&P 500 to fundusz sponsorowany przez jedną z największych firm funduszu, BlackRock. Z aktywami o wartości 219 miliardów dolarów (stan na sierpień 2020 r.), Ten fundusz iShares jest jednym z największych funduszy ETF i podobnie jak inne duże fundusze, śledzi indeks S&P 500. Z datą powstania 2000, fundusz ten jest kolejnym graczem z wieloletnim stażem.

Wskaźnik wydatków: 0,03 procent. Oznacza to, że każde zainwestowane 10 000 USD kosztowałoby 3 USD rocznie.

5. Fundusz indeksowy Schwab S&P 500 (SWPPX)

Z prawie 47 miliardami dolarów w aktywach (stan na sierpień 2020 r.), Fundusz Indeksowy Schwab S&P 500 znajduje się po mniejszej stronie największych graczy na tej liście, ale nie jest to tak naprawdę problemem dla inwestorów. Ten fundusz inwestycyjny ma bogatą historię sięgającą 1997 r., A jest sponsorowany przez Charlesa Schwaba, jednego z najbardziej szanowanych nazwisk w branży. Schwab jest szczególnie ceniony za koncentrację na tworzeniu produktów przyjaznych inwestorom, o czym świadczy wskaźnik wydatków tego funduszu, który jest bardzo mały.

Wskaźnik wydatków: 0,02 procent. Oznacza to, że każde zainwestowane 10 000 USD kosztowałoby 2 USD rocznie.

Konkluzja

Są to jedne z najlepszych funduszy indeksowych S&P 500 na rynku, oferujące inwestorom sposób na posiadanie akcji S&P 500 po niskich kosztach, przy jednoczesnym zachowaniu korzyści wynikających z dywersyfikacji i niższego ryzyka. Biorąc pod uwagę te korzyści, nic dziwnego, że są to jedne z największych funduszy na rynku.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy