Która studencka karta kredytowa Bank of America jest dla Ciebie najlepsza?

17.02.2021

Ujawnienie reklamodawcy: ValuePenguin to obsługiwana przez reklamy usługa porównawcza, która otrzymuje wynagrodzenie od niektórych dostawców usług finansowych, których oferty pojawiają się w naszej witrynie. To wynagrodzenie od naszych partnerów reklamowych może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w naszej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Aby zapewnić pełniejsze porównania, witryna zawiera produkty naszych partnerów oraz instytucji, które nie są partnerami reklamowymi. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zawierać najlepsze oferty dostępne dla ogółu społeczeństwa, nie gwarantujemy, że takie informacje dotyczą wszystkich dostępnych produktów.

Uwaga redakcyjna: treść tego artykułu oparta jest wyłącznie na opiniach i zaleceniach autora. Być może nie został sprawdzony, zatwierdzony lub w inny sposób zatwierdzony przez wystawcę karty kredytowej. Ta strona może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem partnerstwa z wydawcą karty kredytowej.

Citi jest partnerem reklamowym.

Bank of America oferuje trzy różne karty kredytowe dla studentów – wszystkie służą bardzo różnym celom. Twój najlepszy wybór będzie zależał od wielu czynników, w tym od tego, ile pieniędzy wydajesz i czy spłacasz saldo z miesiąca na miesiąc. Od Twojego wyboru zależy, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić w szkole.

ValuePenguin’s 2020 wybiera najlepsze studenckie karty kredytowe Bank of America:
 • Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów : najlepsza do podróży międzynarodowych i zróżnicowanych wydatków
 • Karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards dla studentów : najlepsza do oszczędzania pieniędzy na gazie i artykułach spożywczych
 • Nagrody: Bank of America® Travel Rewards Karta kredytowa dla studentów a Bank of America® Cash Rewards Karta kredytowa dla studentów
 • Porównanie kart kredytowych dla studentów Bank of America w skrócieJak wypada porównanie kart kredytowych dla studentów Bank of America z innymi opcjami?O zdobywaniu nagród: Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów a karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards dla studentów

  Dwie różnice między kartą kredytową Bank of America® Travel Rewards dla studentów a kartą kredytową Bank of America® Cash Rewards dla studentów, na których musisz się skupić, to stawki nagród i opłata za transakcje zagraniczne. Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów jest najłatwiejsza do zrozumienia, ponieważ zapewnia zwrot 1,5% wszystkich zakupów, niezależnie od tego, gdzie robisz zakupy. Nagrody są przyznawane w postaci punktów, które można wymienić na opłacenie kosztów podróży na rachunku. Z drugiej strony, karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards dla studentów daje użytkownikom 2% w sklepach spożywczych i hurtowniach oraz 3% na benzynę za pierwsze 2,500 USD w łącznych zakupach każdego kwartału. To znacznie więcej niż nagrody, które możesz zdobyć dzięki karcie kredytowej Bank of America® Travel Rewards dla studentów,Jednak musisz zmierzyć się z ograniczeniami kategorii i limitem wydatków. Wszystkie zakupy poza tym terminem zapewniają tylko 1% zwrotu gotówki, czyli znacznie mniej niż to, co otrzymujesz dzięki karcie kredytowej Bank of America® Travel Rewards dla studentów.

  Jak więc podzielić różnicę? Jeśli zakupy inne niż spożywcze i inne niż gaz stanowią znaczną część tego, co obciążasz swoją kartę kredytową, lepszym wyborem może być karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów. O wiele lepiej będzie dla uczniów, którzy wydają dużo pieniędzy na książki, kina, przybory szkolne lub w barach. Pamiętaj jednak, że wszystkie nagrody, które zdobędziesz dzięki tej karcie, są przydatne tylko wtedy, gdy możesz je ostatecznie wykorzystać do opłacenia podróży. Jeśli nie podróżujesz normalnie, powinieneś wybrać tradycyjną kartę kredytową cash back, taką jak karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards dla studentów.

  Zagraniczni studenci i podróżni powinni uważać na opłaty za transakcje zagraniczneKarta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów jest jedyną studencką kartą kredytową Bank of America, która nie pobiera od użytkowników opłaty za transakcje zagraniczne (FX). Inne karty kredytowe będą naliczać 3% opłaty za wszystkie transakcje poza Stanami Zjednoczonymi.

  Może to być szczególnie ważne dla studentów zagranicznych, którzy mogą używać karty kredytowej, aby uzupełnić część swojego budżetu. Korzystanie z karty kredytowej to tak naprawdę łatwy sposób na uzyskanie awaryjnego funduszu podczas pobytu za granicą. Twoi rodzice lub opiekunowie mogą odebrać i opłacić rachunek w domu, podczas gdy Ty korzystasz z karty kredytowej Bank of America® Travel Rewards dla studentów za granicą. Jeśli chcesz tego rodzaju konfiguracji, kluczowe jest posiadanie karty kredytowej bez opłaty za transakcje zagraniczne. Opłata w wysokości 3% od każdej transakcji szybko wzrośnie. Nie ma znaczenia, ile nagród zdobędziesz – nie zrekompensują one straty finansowej spowodowanej opłatą za transakcję zagraniczną.

  Porównanie kart kredytowych dla studentów Bank of America w skrócie

  Jeśli nadal chcesz uzyskać więcej informacji na temat każdej studenckiej karty kredytowej Bank of America, poniższa tabela zawiera najbardziej istotne informacje. Użyj go, aby porównać między trzema opcjami.

  Jak wypada porównanie kart kredytowych Bank of America z innymi kartami kredytowymi dla studentów?

  Większość analiz kart kredytowych jest niekompletna, chyba że poświęcisz chwilę na rozważenie jej w szerszym kontekście. Przyjrzeliśmy się innym popularnym opcjom kart kredytowych dla studentów, aby zobaczyć, jak wygląda porównanie ofert Bank of America.

  Citi Rewards + ℠ legitymacja studenckaCiti Rewards + ℠ Student Card to doskonała karta dla osób, które często dokonują drobnych zakupów. Dzieje się tak, ponieważ Citi zaokrągla zakupy do najbliższych 10 punktów. Na przykład kawa o wartości 1 dolara zapewniłaby Ci 10 punktów, a przejazd taksówką za 12 USD 20 punktów. Dodatkowo karta nie ma opłaty rocznej, dzięki czemu jest korzystna dla budżetu studenta.

  Karta przyznaje użytkownikom 2X Punkty ThankYou® w supermarketach i na stacjach benzynowych za pierwsze 6000 $ rocznie, a następnie 1X Punkty. Dodatkowo zdobądź 1X punktów za wszystkie inne zakupy. Oznacza to, że będziesz zdobywać punkty niezależnie od tego, co kupisz kartą. Obecnie użytkownicy mogą otrzymać 2500 punktów bonusowych po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

  Informacje o karcie Citi Rewards + ℠ Student Card zostały zebrane niezależnie przez ValuePenguin. Emitent nie podał szczegółów ani nie odpowiada za ich prawidłowość.

  Discover it® Student Cash BackStudenci, którym nie przeszkadza odrobienie dodatkowej pracy domowej, znajdą jedne z najlepszych oszczędności dzięki programowi Discover it® Student Cash Back. Karta zapewnia jeden z najwyższych wskaźników nagród ze wszystkich studenckich kart kredytowych. Daje 5% zwrotu gotówki w kategoriach, które zmieniają się co kwartał, takich jak gaz, restauracje i kluby hurtowe, do kwartalnego maksimum 1500 $ po aktywacji. Wadą jest to, że musisz śledzić te zmieniające się kategorie, jeśli chcesz jak najlepiej z tego skorzystać. Kategorie bez premii zapewniają tylko 1% zwrotu. Kalendarz premiowy wydaje się być dość przyjazny dla studentów. Obejmuje takie rzeczy, jak Amazon.com, gdzie można zamówić podręczniki po niższej cenie. Na rok 2020 kategorie obejmują sklepy spożywcze, Walgreens i CVS (styczeń-marzec), stacje benzynowe, Uber, Lyft i kluby hurtowe (kwiecień-czerwiec),restauracje i PayPal (lipiec-wrzesień), Amazon.com, Target i Walmart.com (październik-grudzień).

  Discover ma również specjalną promocję dla uczniów, którzy mają GPA 3.0 lub wyższy. Każdego roku Twoje oceny osiągają ten próg, a Discover przyznaje Ci 20 USD na wyciągu. To miły dodatek dla tych, którzy włożyli już całą tę ciężką pracę. Ten profit będzie trwał do 5 lat.

  Joe Resendiz jest byłym analitykiem bankowości inwestycyjnej w Goldman Sachs, gdzie zajmował się finansowaniem sektora publicznego i infrastruktury. Podczas swojego pobytu na Wall Street Joe ściśle współpracował z zespołem rynków kapitałowych instrumentów dłużnych, co pozwoliło mu uzyskać unikalny wgląd w rynek kredytowy. Joe jest obecnie analitykiem zajmującym się kartami kredytowymi i branżą płatności. Uzyskał tytuł licencjata na University of Texas w Austin, gdzie specjalizował się w finansach.

  Te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  Ujawnienie reklamodawcy: produkty wyświetlane na tej stronie mogą pochodzić od firm, od których ValuePenguin otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). ValuePenguin nie obejmuje wszystkich instytucji finansowych ani wszystkich produktów oferowanych na rynku.

  Jak obliczamy nagrody: ValuePenguin oblicza wartość nagród, szacując wartość w dolarach wszelkich punktów, mil lub premii uzyskanych za pomocą karty, pomniejszoną o wszelkie powiązane opłaty roczne. Szacunki te dotyczą wyłącznie ValuePenguin, a nie wystawcy karty i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez wystawcę karty kredytowej.

  Przykład tego, jak obliczamy stawki nagród: gdy wymieniamy je na podróż przez Ultimate Rewards, punkty Chase Sapphire Preferred są warte 0,0125 $ każdy. Karta przyznaje 2 punkty za podróże i posiłki oraz 1 punkt za wszystko inne. Dlatego mówimy, że karta ma 2,5% stawki nagród za posiłki i podróże (2 x 0,0125 USD) i 1,25% stawki za wszystko inne (1 x 0,0125 USD).

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy