Korzystanie z wymiany na złą pożyczkę samochodową

17.02.2021
 • 18 sierpnia 2017
 • | Przez Steve CypherTrade InWykorzystanie obecnego samochodu jako zamiany i zaliczki na złą pożyczkę samochodową będzie działać tylko wtedy, gdy spełnia określone wymagania.

  Pożyczki samochodowe ze złym kredytem

  Jeśli to się nie opłaci, jeśli planujesz handlować swoim obecnym pojazdem i finansować złymi lub zerowymi pożyczkami na auto, możesz chcieć czytać dalej.

  Widzieliśmy już taką sytuację w Auto Credit Express , gdzie od ponad 20 lat pracujemy nad złymi kredytami samochodowymi. Przez te lata pomogliśmy setkom ludzi sfinansować zły samochód kredytowy.

  Pokazujemy kupującym, jak uniknąć zadłużenia sprzedawcy banknotów (poza naszymi obszarami sprzedaży detalicznej można wypełnić nasz formularz wniosku o pożyczkę samochodową online) i przeszkolić ich w zakresie procesu pożyczki (aby zapobiec przejęciu), który obejmuje znaczenie wymiany kapitału.

  Wycena

  Wartość handlowa to różnica między wartością samochodu a kwotą, która jest mu winna.

  Podczas procesu wyceny dealer przypisze wartość do Twojego samochodu. Wielu klientów jest zaskoczonych, że ich samochód nie jest tak dużo, jak myśleli. Dzieje się tak, ponieważ wartości NADAguides i Kelley Blue Book, do których większość konsumentów ma dostęp, należy traktować jedynie jako wartości szacunkowe.

  Wartości aukcji dostępne tylko dla dealerów są bardziej aktualne. Ponadto dealer może również być zmuszony do wymiany opon, ich regeneracji i wyszczególnienia szczegółów. Są to wszystkie koszty, które zmniejszają wartość samochodu w handlu.

  Jeśli uważasz, że powinieneś być w stanie uzyskać więcej za swój pojazd, zawsze możesz sam sprzedać swój samochód. Możesz otrzymać natychmiastową ofertę od naszego zaufanego partnera lub przejść przez proces sprzedaży prywatnej.

  Handel na akcje

  O ile pojazd nie zostanie opłacony, następnym krokiem jest określenie jego kapitału w zamian. Jeśli Twój samochód zostanie spłacony, cała wartość transakcji to kapitał własny. Jeśli wartość wymiany jest większa niż to, co jesteś winien, różnica jest równa wartości handlowej.

  Jeśli jednak wartość wymiany jest niższa niż kwota, którą jesteś winien, różnica jest określana jako ujemny kapitał własny.

  Postępowanie z ujemnym kapitałem

  Ponieważ większość pożyczkodawców z problemami kredytowymi wymaga wpłaty zaliczki, będziesz potrzebować wystarczającej ilości kapitału handlowego na zaliczkę. Jeśli to nie wystarczy, różnicę można pokryć gotówką.

  Ale jeśli masz ujemny obrót kapitałem, będziesz musiał wymyślić zaliczkę gotówkową plus wystarczającą kwotę na pokrycie ujemnego kapitału, aby spełnić wymóg zaliczki pożyczkodawcy.

  Nawet jeśli pożyczkodawca zezwoli na handel samochodem z ujemnym kapitałem własnym bez pokrycia zadłużenia – a to jest duże „jeśli – sytuacja nie będzie dobra, ponieważ w zasadzie w końcu zapłacisz opłaty finansowe za dwa samochody na raz .

  Kiedy masz do czynienia z wysokimi stopami procentowymi trudnej pożyczki samochodowej, może to stać się bardzo kosztowne.

  Kiedy to zrobić

  Czy kiedykolwiek powinieneś dokonać ujemnej transakcji na akcjach? Możliwe, ale rób to tylko wtedy, gdy pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze. Są dwie sytuacje, w których handel pojazdem z ujemnym kapitałem może w dłuższej perspektywie przynieść oszczędności.

  1. Twój obecny pojazd nie jest objęty gwarancją, a niezbędne naprawy będą Cię kosztować więcej, niż wydasz na zwiększone wydatki związane z nową pożyczką.
  2. Twój obecny pojazd kosztuje znacznie więcej jazdy (powiedzmy 10 mil na galon w porównaniu z 30 mpg na nowym samochodzie), a dodatkowe wydatki są równoważone przez oszczędności w kosztach paliwa.Jeśli żadna z tych sytuacji nie występuje, ostatecznie płacisz za dwa samochody w tym samym czasie – nie jest to dobra rzecz.

   Jak to widzimy

   Wymiana obecnego samochodu, jeśli się opłaciła lub posiadasz kapitał własny, pomoże obniżyć wysokość odsetek od złej pożyczki na auto. Jeśli masz negatywny wynik w swoim obecnym pojeździe, handel nim ma sens tylko wtedy, gdy próbujesz uniknąć kosztownych napraw lub jeśli możesz zrekompensować zwiększone wydatki oszczędnością paliwa i / lub kosztów ubezpieczenia.

   W Auto Credit Express pomogliśmy tysiącom ludzi ze złymi kredytami kupić samochód i jednocześnie przywrócić ich kredyt samochodowy za pośrednictwem naszej sieci dealerów stowarzyszonych. Jeśli potrzebujesz dealera do współpracy, pozwól nam połączyć Cię z najbliższym.

   Jeśli poważnie myślisz o przywróceniu kredytu samochodowego, zacznij od wypełnienia naszego bezpiecznego formularza wniosku o pożyczkę samochodową już teraz.

  3. ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy