Jakie banki liczą się jako wpłaty bezpośrednie – edycja 2020

17.02.2021

Tutaj możesz dowiedzieć się jak spełnić wymagania dotyczące wpłaty bezpośredniej aby otrzymać bonusy i promocje z nowych kont bankowych.

Chociaż istnieją promocje bankowe, które nie wymagają bezpośredniego depozytu, większe bonusy często wymagają bezpośredniego depozytu.

Banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe wykorzystują premie pieniężne, aby przyciągnąć klientów w nadziei, że utrzymają ich na dłuższą metę. Wymagając bezpośredniego depozytu, który jest definiowany jako „elektroniczny depozyt Twojej wypłaty, emerytury lub świadczeń rządowych (takich jak Ubezpieczenie Społeczne) od Twojego pracodawcy lub rządu, mają nadzieję, że utrzymają Cię w zamknięciu.

Chociaż bardzo łatwo jest spełnić ten wymóg, przenosząc istniejący bezpośredni depozyt na nowe konto, niektórzy ludzie nie mają luksusu otrzymywania depozytu bezpośredniego lub świadczeń rządowych.

W ten sposób stworzyliśmy listę alternatyw spełniających wymagania dotyczące depozytu bezpośredniego.

Kiedy jesteś w stanie spełnić wymagania dotyczące wpłaty bezpośredniej, jesteś na najlepszej drodze, aby zarobić bonusy, zrzec się miesięcznych opłat za usługi i uzyskać wyższe stawki.

Spis treści

Najlepsze alternatywy dla zainicjowania bezpośredniej wpłaty na konta bankowe* Ważne jest, aby wiedzieć, że twoje doświadczenie może zakończyć się zupełnie inaczej niż ktoś inny. W rzeczywistości jedna pojedyncza metoda NIE jest gwarantowana dla wszystkich. Dlatego prosimy o pozostawienie komentarza poniżej, informującego nas o swoich doświadczeniach.

  • Przelewy ACH : Większość rachunków bankowych, jeśli nie wszystkie obsługuje przelewy Automated Clearing House (ACH), które są bezpłatnym sposobem przesyłania pieniędzy między instytucjami finansowymi. Przekonasz się, że ta metoda jest najpopularniejsza, zwykle w ciągu 2 dni roboczych, do wykonywania przelewów ACH w celu spełnienia wymogu bezpośredniego wpłaty.
  • Capital One 360 ​​Online Checking : To internetowe konto rozliczeniowe umożliwia dokonywanie przelewów ACH i płatności Person2Person (sposób na wysyłanie pieniędzy do każdego, kto korzysta z Twojego adresu e-mail – podobnie jak Chase Quickpay). Jest to również bardzo popularna alternatywa, ponieważ możesz zarządzać swoimi pieniędzmi z dowolnego miejsca i unikasz tradycyjnych problemów, takich jak miesięczne opłaty za usługi. Ponadto możesz zarobić do 1000 $ rocznie polecając nowych członków. Dowiedz się więcej o bonusie Capital One 360 ​​tutaj. Paypal : Ta metoda odniesie ograniczony sukces, ale po prostu połączysz swoje nowe konto bankowe z Paypal i przelej wymagane saldo z Paypal na konto. Wskazówki przed rozpoczęciem:
  • Ponieważ nie ma gwarancji, że żadna pojedyncza metoda nie zadziała, zalecamy wypróbowanie kombinacji powyższych opcji.
  • Jeśli planujesz ubiegać się o kilka promocji, najlepiej najpierw ustawić wszystkie opcje.Nie ma żadnego ryzyka związanego z dodatkowymi opłatami, ponieważ przelewasz własne pieniądze między wieloma bankami.Spełnianie wymogów dotyczących wpłat bezpośrednich dla określonych bankówNa podstawie zgłoszonych doświadczeń wielu konsumentów online z witryn takich jak FicoForums, Slickdeals, CreditBoards, Flyertalk itp., Stworzymy najobszerniejszą listę banków (alfabetycznie) na temat alternatywnej metody bezpośredniego depozytu, aby uruchomić bonus bankowy.

    * Jednak te informacje stale się zmieniają i nie ma gwarancji, że te inne metody spełnienia wymagań dotyczących depozytu bezpośredniego będą działać.

    Co banki liczą się jako wpłaty bezpośrednie Zastrzeżenie: Nie obiecujemy, że poniższe informacje są w 100% poprawne, ponieważ banki mogą często zmieniać to, co zalicza się do depozytu bezpośredniego.

    Jeśli wymieniona jest nazwa banku / instytucji finansowej, oznacza to, że korzystanie z ACH za ich pośrednictwem zostało zgłoszone jako udane.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy