GTA 5 pieniądze i zabójstwa giełdowe – misje BAWSAQ, LCN, Lester i jak szybko zarabiać pieniądze w historii GTA 5; tryb

GTA 5 pieniądze i zabójstwa giełdowe – misje BAWSAQ, LCN, Lester i jak szybko zarabiać pieniądze w historii GTA 5; tryb
16.10.2020
Category: Które Pomogą

Jak szybko się wzbogacić w trybie fabularnym dla jednego gracza w GTA 5.

GTA 5 Pieniądze działa tak samo jak zawsze na powierzchni, ale na giełdzie GTA 5 , mieszczących się w postaci bardzo dojrzale nazwie BAWSAQ i LCN rynkach, dodano duży shakeup do najlepiej GTA 5 pieniądz metody in- gra.

Jeśli szukasz szybkiej gotówki, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej wyjaśnimy, jak szybko zarabiać pieniądze w trybie fabularnym GTA 5 , w szczególności wykorzystując misje zabójstwa na giełdzie Lestera , które są zdecydowanie najlepszym sposobem na uratowanie życia Trevora, Michaela i Franklina (a co ważniejsze, gry fabularnej) trochę łatwiejsze i prawdopodobnie dużo przyjemniejsze.

Ta strona nie dotyczy jednak trybu wieloosobowego – ale jeśli szukasz więcej takich stron GTA 5, to nasz przewodnik po kodach i kodach do GTA 5 jest miejscem, do którego chcesz się udać – pamiętaj jednak, że jest brak oficjalnego oszustwa pieniężnego w GTA 5. Każdy, kto mówi, że istnieje, mówi porkies.

Jak szybko zarobić pieniądze na GTA 5, korzystając z misji Giełda i Zabójstwo Lestera

Jeśli chcesz zarobić poważne pieniądze w GTA 5, jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jest opanowanie giełd w grze. Podobnie jak na prawdziwych rynkach światowych, będziesz miał trudności z zarabianiem pieniędzy na tych systemach, dopóki nie będziesz miał sporej ilości pieniędzy, aby w nie rzucić. Dobra wiadomość jest taka, że ​​po prostu grając (i kończąc) główną historię gry i ogólnie grając w nią mądrze, zgromadzisz imponującą ilość gotówki.

Jak misje zabójstwa Lestera działają na giełdzie w GTA 5

Jest jedna konkretna metoda – zabójstwa na giełdzie – która gwarantuje ci olbrzymią ilość pieniędzy, jeśli zostanie wykonana prawidłowo – w rzeczywistości rób to dobrze, a prawdopodobnie osiągniesz faktyczny limit, ile możesz posiadać w grze, który to ponad dwa miliardy dolarów.

Dotrzesz do punktu w historii GTA 5, zaraz po tym, jak Trevor przeniesie się do miasta, gdzie Franklin będzie mógł uzyskać dostęp do serii misji Lestera, z których wszystkie opierają się na zabójstwie czołowych postaci korporacji. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności każda korporacja ma konkurencyjnego odpowiednika na giełdzie, a dobre lub złe losy jednej firmy przekładają się bezpośrednio na losy drugiej.

Lester skontaktuje się z Franklinem wkrótce po przybyciu Trevora do miasta w sprawie obowiązkowej misji Zabójstwo w hotelu.

Jak możesz sobie wyobrazić, oznacza to, że możesz wykorzystać okoliczności misji na własną korzyść. Nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko ukończyć pierwszą z misji Lestera – Zabójstwo w hotelu – aby przejść do dalszej części historii, ale potem nie powinieneś wykonywać innych, dopóki nie ukończysz głównej kampanii i nie zaoszczędzisz ogromny klin gotówki (nie zepsujemy, ile to jest, ale … to dużo).

Następnie powinieneś zainwestować wszystkie te pieniądze na giełdę, wykonując kolejno misje Lestera, aby uzyskać jak największe korzyści z ingerencji korporacji.

Możesz oczywiście spojrzeć na listę firm na rynku i przeprowadzić inżynierię wsteczną dla siebie, ale stworzyliśmy dla Ciebie ściągawkę poniżej. Zanim jednak się w to zanurzysz, musisz pamiętać o kilku innych rzeczach. Oto metodologia krok po kroku.

Oto Betta Pharmaceuticals osiąga szczyt, tuż po zakończeniu zamachu w hotelu.

Jak korzystać z zabójstw giełdowych, aby zarabiać w GTA 5:

 1. Zainwestuj wszystkie swoje pieniądze we wszystkie trzy postacie w firmę wymienioną poniżej w kolumnie „Inwestycja przed”, zaraz po zaakceptowaniu misji od Lestera.
 2. Dokończ zabójstwo.
 3. Poczekaj, aż akcje osiągną najwyższą cenę, wymienioną w kolumnie „Sprzedaj po zwrocie” poniżej (ten procent zwrotu jest wymieniony na stronie „Portfolio” rynku w przeglądarce w grze). LCN i BAWSAQ potrzebują różnej ilości czasu, aby osiągnąć swoje szczyty.
 • LCN – Szczyt osiąga jeden ` ` dzień roboczy ” w grze lub 24 godziny w grze po zabójstwie, a wkrótce potem zaczyna spadać.
 • BAWSAQ – Szczyty natychmiast po zakończeniu misji i zaczynają spadać po około 24 godzinach w grze.
 • Sprzedaj wszystkie swoje akcje wszystkich trzech postaci, gdy osiągną ten punkt, a następnie natychmiast zainwestuj je ponownie w spółkę wymienioną w kolumnie „Inwestycja po” poniżej.
 • Sprzedaj te akcje, gdy trafi na wyświetloną obok liczbę „Sprzedaj z zyskiem”, tak jak wcześniej, ale pamiętaj, że czas potrzebny do odbicia się po rozbitym akcie i osiągnięcia maksymalnej wartości procentowej jest inny:
  • LCN – wraca do szczytu około pięciu lub sześciu dni po zabójstwie, a wkrótce potem spada do średniej.
  • BAWSAQ – wraca do szczytu około dwa dni po zabójstwie, a wkrótce potem ponownie spada do średniego poziomu.

  Oto Bilkinton tuż po tym, jak zakończysz zabójstwo w hotelu, gotowy do inwestycji, jeśli będziesz działać szybko.

  Kilka innych wskazówek, o których należy pamiętać: możesz przyspieszyć czas, śpiąc, a Trevor śpi najdłużej po 12 godzin na drzemkę. Aby przejść od razu do pieniędzy, po prostu wybierz Trevor i wielokrotnie śpij, sprawdzając procentowy zwrot w Portfolio w przeglądarce telefonu za każdym razem, gdy się budzisz.

  Ta metoda również ręcznie zapisuje grę i zalecamy tworzenie nowego miejsca zapisu za każdym razem, gdy to robisz. W ten sposób, jeśli staniesz się trochę chciwy i przegapisz szczyt akcji, zawsze możesz ponownie załadować poprzedni zapis 12 godzin wcześniej. Gdy przejdziesz do nowego zabójstwa, możesz oczywiście zaoszczędzić na zapisach z poprzedniego, aby uniknąć ich kumulacji!

  Niezwykle ważna strona „Moje portfolio”, na której znajduje się kluczowa liczba, którą należy obejrzeć – procentowy zwrot z inwestycji.

  Na koniec pamiętaj, aby ukończyć główną historię gry przed rozpoczęciem Zabójstwa na wiele celów i po nim! Jeśli tego nie zrobisz, stracisz dosłownie miliardy dolarów, których nie można zarobić w inny sposób przy takiej szybkości i niezawodności.

  GTA 5 Giełda i lista zabójstw

  MisjaInwestycja przedSprzedaj po zwrocie w wysokościInwestycja poSprzedaj po zwrocie w wysokości
  Zabójstwo w hotelu Betta Pharmaceuticals (BAWSAQ) 50% Bilkinton Research (LCN) 80-200%
  Zabójstwo na wiele celów Debonaire (LCN) 60–90% Papierosy Redwood (LCN) 300–400%
  Wice Assassination Fruit Computers (BAWSAQ) 30–60% Fasada (BAWSAQ) 20–40%
  Zamach na autobus Vapid (BAWSAQ) 100%
  Zabójstwo na budowie Gold Coast (LCN) 80%

  Kiedy skończysz wypełniać wszystkie misje Lestera i złapiesz cały ten piękny lizak, powinieneś mieć fortunę, aby albo z powrotem zainwestować na giełdzie (z jakiegoś powodu), albo użyć go do przechwycenia każdego pojazdu, firmy i budowanie dostępne w świecie gry.

  Słowo ostrzeżenia, jeśli wybierzesz pierwsze podejście. Jeśli zdecydujesz się przelać swoje nieuczciwie zdobyte zyski z powrotem na giełdę, zrozum, że nie ma dalszych gwarancji, jeśli chodzi o zwrot z inwestycji. Jeśli zamiast tego zdecydujesz się włożyć pieniądze do cegieł i zaprawy, zarobisz ogólnie mniej gotówki, ale Twoje pieniądze będą znacznie bezpieczniejsze. Jednak nadal możemy pomóc Ci zrobić coś lepszego niż to.

  Pieniądze z GTA 5: wyjaśnienie zarabiania na giełdzie LCN

  Giełda LCN istnieje tylko w komponencie GTA 5 dla jednego gracza i mamy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą wam zminimalizować ryzyko i uzyskać większy zwrot z inwestycji. Nie zdziwi Cię, gdy dowiesz się, że kupowanie nisko i sprzedawanie drogo leży u podstaw twojej strategii zarabiania pieniędzy, ale są pewne rzeczy, o których powinieneś pamiętać o tym, jak dokładnie zachowują się akcje w grze.

  Po pierwsze, upewnij się, że masz przyzwoitą ilość czasu na każdą rundę inwestycji. Aktualizacja udziałów zajmuje około 45 sekund, a dostępne zyski są często dostępne tylko w bardzo wąskim oknie okazji. Prawdą jest, że akcje tego czołgu katastrofalnie się z czasem odzyskają, ale nie będziesz w stanie wykorzystać swojego kapitału, gdy jest on uwikłany w słabe akcje.

  Należy również pamiętać, że każda korporacja LCN na rynku ma bezpośredniego konkurenta. Gdy jedna firma cierpi, druga zyskuje i na odwrót. Oto krótka ściągawka, która pomoże Ci śledzić, kto z kim walczy w ekonomii gry.

  Korporacyjni rywale LCN

  Bilkington Dollar Pills
  Burgershot Up-An-Atom
  Clucking Bell TacoBomb
  Fajne fasole Maszyna do fasoli
  ECola Raine
  FlyUS AirEmu
  GoPostal PostOP
  MazeBank BankOfLiberty
  Pisswasser Logger
  RadioLosSantos WorldwideFM
  Sekwoja Debonaire
  Slaughter, Slaughter & Slaughter Byczek

  Jak więc najlepiej wykorzystać ten system? Zależy to przede wszystkim od tego, jak bardzo jesteś niechętny ryzyku, a także od unikalnych wahań rynkowych w Twojej grze. Aby pomóc Ci zarządzać tą delikatną równowagą ryzyka i zysku, ważne jest, abyś nauczył się uważnie analizować wykresy wyników dla każdej akcji.

  Stan rynku wkrótce po twoim pierwszym przymusowym zabójstwie.

  Jeśli notowania akcji historycznie podążały za łagodną krzywą z wyraźnym schematem z tym związanym, możesz kupić niskie ceny, poćwiczyć cierpliwość potrzebną do osiągnięcia zysku, a następnie wyjść, gdy będziesz mieć pewność, że cena szczytowa została osiągnięta. Nie uzyskasz dużych zwrotów z używania tej strategii, ale powinieneś być w stanie zarobić porządną sumę pieniędzy, jeśli potrafisz zidentyfikować kilka takich akcji i grać nimi jednocześnie. Uważaj tylko, aby nie stać się zbyt chciwym, ponieważ nawet najbardziej stabilne akcje mogą od czasu do czasu drastycznie spaść.

  Łatwo jest zarobić na szaleństwach giełdowych Lestera, ale zawsze ryzykujesz utratę pieniędzy, które zainwestujesz na tym znacznie mniej przewidywalnym rynku piaskownicy. Zawsze staraj się utrzymywać szeroki portfel akcji, aby zarówno maksymalizować zyski, jak i minimalizować ryzyko, i nie pozostawiaj zbyt długo, aby wyjść z rynku. Utrzymuj jednak wystarczającą ilość pieniędzy w systemie, a zyskasz znacznie więcej niż stracisz na mniej szczęśliwych inwestycjach.

  Pieniądze w GTA 5: wyjaśnienie zarabiania na giełdzie BAWSAQ

  Jedną rzeczą jest granie na giełdzie LCN, gdzie ceny zależą wyłącznie od okoliczności Twojej własnej gry offline, ale zupełnie inną jest spekulacja na uniwersalnym rynku BAWSAQ online. Działania i inwestycje wszystkich innych graczy połączonych z Rockstar Games Social Club wpływają na tę drugą giełdę, dlatego ważne jest, aby trzymać się z daleka.

  Oto bardzo konkretny przykład, który został nakreślony przez Rockstar tuż przed uruchomieniem gry. Kiedy gra wyszła po raz pierwszy, sensowne było jak najszybsze zainwestowanie pieniędzy w Ammu-Nation. Wszyscy, którzy angażowali się w kampanię w momencie premiery, wspólnie kupowali ogromną ilość amunicji, co skutkowało zwiększeniem zapasów korporacji. Działania całej bazy graczy miały głęboki wpływ na wyniki akcji.

  To dzięki tej szeroko zakrojonej meta grze możliwe jest osiągnięcie znacznie większego zwrotu z inwestycji, niż gdybyś grał tylko na rynkach offline – oczywiście ryzyko jest znacznie większe. Powinieneś być w stanie uzyskać zwrot ze swoich sprytnych inwestycji, który jest co najmniej trzy razy wyższy niż te osiągnięte na rynku LCN, ale okno możliwości wykorzystania twoich pieniędzy może być znacznie mniejsze, a ryzyko całkowitego upadku jest znacznie wyższe .

  Jeśli masz zamiar zaangażować się w rynek BAQSAQ, ważne jest, aby uważnie monitorować aktywność społeczności i korzystać z najnowszych informacji o cenach dostępnych na stronie Rockstar Games Social Club. Ceny w serwisie internetowym są aktualizowane nieco szybciej niż w grze. Nie wystarczy, aby zmiażdżyć konkurencję, ale każda drobna przewaga pomaga w tym bezwzględnym świecie finansów. Aby uzyskać prostsze poprawki, zawsze możesz zapoznać się z naszą główną listą kodów GTA 5.

  Czasami podajemy linki do internetowych sklepów detalicznych. Jeśli klikniesz na jeden i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź tutaj.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy