Greater Texas Credit Union

17.02.2021
Category: Kredytowej Jest

Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe znane są z doskonałej obsługi swoich członków, atrakcyjnych stawek i niskich opłat.

Jednak wiele osób może unikać tych instytucji, ponieważ działają one trochę inaczej niż zwykłe banki. Mogą nie być pewni, czy oferują te same usługi, co banki komercyjne.

Na przykład, jednym z problemów jest to, czy możesz otworzyć konto w unii kredytowej przez Internet.

Prawda jest taka, że ​​otwarcie konta unii kredytowej przez Internet jest bardzo łatwe. Tutaj dowiemy się, jak to zrobić.

Wygoda otwierania konta unii kredytowej online

W przypadku instytucji oferujących konta online proces jest zwykle dość prosty. Dopóki spełniasz wymagania członkostwa, możesz założyć konto w unii kredytowej przez Internet.

Każda instytucja będzie miała własne zasady i procedury, ale wiele z nich umożliwia ustanowienie członkostwa i otwarcie bezpłatnego konta bez konieczności wchodzenia do fizycznego budynku.

Wygoda, jaką to zapewnia, nie może być bagatelizowana – wiele spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych działa w ramach określonej społeczności i jako taki, musiałbyś być w okolicy, aby osobiście obsługiwać transakcje. Możliwość zdalnego zarządzania kontem to ogromna korzyść, ponieważ nie będziesz już musiał podróżować do ich lokalizacji za każdym razem, gdy będziesz musiał coś zrobić.

Ponadto, możliwość otwarcia konta w unii kredytowej przez internet pozwala na dołączenie znacznie większej liczby osób. Kiedyś możesz być ograniczony do życia w określonym regionie geograficznym, możliwość obsługi czeków, oszczędności i finansów online oznacza, że ​​możesz potencjalnie mieszkać w dowolnym miejscu (o ile spełniasz wymagania członkostwa).

Kroki dotyczące otwarcia konta online w unii kredytowej

Ogólnie rzecz biorąc, otwarcie konta w unii kredytowej jest proste.

Po prostu wykonaj następujące kroki:

1. Znajdź odpowiednią spółkę kredytowąNajpierw musisz znaleźć odpowiednią dla siebie spółkę kredytową. Prawdopodobnie będziesz mieć kilka opcji do wyboru, więc możesz łatwo wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Czynniki do rozważenia:

 • Wymagania dotyczące członkostwa
 • Stawki i opłaty, zwłaszcza w przypadku kredytów i rachunków oszczędnościowychLokalizacje – podczas gdy będziesz otwierać konto zdalnie, posiadanie instytucji w pobliżu jest zawsze korzystneMożliwości online – niektóre miejsca oferują więcej opcji niż inneOgólna reputacja (bezpieczeństwo, obsługa klienta itp.)2. Zbierz ważne informacjeNastępnie musisz zebrać razem trochę informacji.

  Jak każda instytucja finansowa, spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe wymagają pewnych dokumentów w celu potwierdzenia Twojej tożsamości i wiarygodności.

  Zazwyczaj potrzebne informacje obejmują:

  • Twój numer ubezpieczenia społecznego lub numer identyfikacji podatkowej
  • Fizyczny adres, pod którym można się z Tobą skontaktowaćJakaś forma ważnego dokumentu tożsamości, np. Paszport lub prawo jazdyPowody, dla których się kwalifikujeszWybrana instytucja poprosi Cię o podanie tych informacji, więc przygotuj je podczas konfigurowania konta.

   3. Ustanów członkostwoZanim będziesz mógł założyć konto w unii kredytowej przez Internet, musisz ustanowić swoje członkostwo. Jest to tak proste, jak podanie powodu, dla którego się kwalifikujesz.

   Warto wspomnieć, że jeśli nie zakwalifikujesz się od razu do tej lub innej instytucji, nadal możesz spełnić ich wymagania przy minimalnym wysiłku.

   Na przykład dołączenie do określonej organizacji non-profit może mieć znaczenie.

   4. Dokonaj pierwszej wpłatyPo ustanowieniu członkostwa musisz otworzyć konto z początkową wpłatą. Kwota, której będziesz potrzebować, zależy od konta, ale zazwyczaj jest dość niewielka – w większości przypadków wynosi zaledwie od 5 do 25 USD.

   Kwota, którą zdeponujesz, należy do Ciebie, ale będziesz musiał dokonać wpłaty, aby sprawdzić dostępność środków.

   Ponadto zazwyczaj będziesz musiał utrzymywać minimalne saldo. W większości przypadków jest to małe, ale warto to wziąć pod uwagę.

   Wybór najlepszej unii kredytowej dla Ciebie

   Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, prawdopodobnie będziesz mieć co najmniej jedną spółkę kredytową w swojej społeczności. Większość ludzi ma wiele, a wybór właściwego sprowadza się do oceny wymagań członkowskich, produktów i usług każdej instytucji.

   Jeśli chcesz otworzyć konto w unii kredytowej przez Internet, musisz oczywiście znaleźć takie, które oferuje usługi online.

   Otwórz konto unii kredytowej w Greater Texas | Aggieland Credit Union

   Na przykład, jeśli mieszkasz w pobliżu Austin w Teksasie, będziesz mieć do wyboru kilka opcji.

   Jedną z opcji oferujących usługi online jest Greater Texas | Aggieland Credit Union. Oferujemy liczne usługi online, w tym bankowość, płacenie rachunków, wpłaty mobilne, wyciągi elektroniczne i przelewy na konto. Założenie członkostwa, dokonanie pierwszej wpłaty i założenie konta można zrobić online.

   Dla Twojej wygody mamy również wiele lokalizacji w całym Teksasie, w tym:

   • Dallas
   • ArlingtonSan AntonioSan MarcosKyleCedar ParkAustinDwórBastropCollege StationBryanHoustonEdynburgAby zostać członkiem, musisz spełnić jeden z następujących wymagań:

    • Być mieszkańcem, pracownikiem, studentem, firmą lub innym podmiotem w określonych obszarach określonych hrabstw.
    • Być studentem lub członkiem personelu w pewnych niezależnych okręgach szkolnych lub na uniwersytetach.Mieć kogoś z najbliższej rodziny lub gospodarstwa domowego, który kwalifikuje się do dołączenia.Zezwalamy również na członkostwo każdemu, kto pracuje dla naszej listy pracodawców. Jeśli mieszkasz, pracujesz lub studiujesz w jednym z wymienionych powyżej miast, najprawdopodobniej kwalifikujesz się do członkostwa i możesz otworzyć konto w unii kredytowej przez Internet.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy