Gdzie znajdują się bankomaty i punkty zwrotu gotówki?

17.02.2021
Category: Zwrotu Gotówki

Czy masz bezpłatną sieć bankomatów?

Tak. Mamy ponad 38 000 bezpłatnych bankomatów w całym kraju za pośrednictwem naszych partnerów, sieci MoneyPass i Visa Plus Alliance (VPA) .

Aby znaleźć bankomat w pobliżu, skorzystaj z aplikacji mobilnej Chime lub przejdź do witryny www.chime.com, aby odwiedzić naszą wyszukiwarkę bankomatów.

Jeśli używasz aplikacji w wersji 3.4 lub nowszej, wyszukiwarka bankomatów identyfikuje dodatkowe 38 000 punktów zwrotu gotówki u głównych sprzedawców w Stanach Zjednoczonych, takich jak Walmart, CVS, Bed Bath and Beyond, Target i główne sieci spożywcze, takie jak Whole Foods, Trader Joe’s i Safeway.

Jakie są limity wypłat gotówki?

 • Bankomaty – w dowolnym bankomacie możesz wypłacić do 500 USD dziennie .

  Jednak za każdą wypłatę z bankomatu spoza sieci MoneyPass i VPA pobierana jest opłata w wysokości 2,50 USD . Ponadto dostawca bankomatów spoza sieci może według własnego uznania naliczyć dodatkową opłatę.
  • Banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe – Możesz poprosić o wypłatę gotówki, udając się do banku lub spółdzielczej kasy pożyczkowej i przedstawiając kasjerowi swoją kartę debetową Chime Visa. Nazywa się to wypłatą bez recepty. Za każdą wypłatę gotówki w ten sposób naliczana jest opłata w wysokości 2,50 USD z limitem do 500,00 USD dziennie .Wszelkie poniesione opłaty, w tym wypłaty z bankomatów i wypłaty w kasie, środki wypłacone w punkcie sprzedaży i zakupy podlegają maksymalnej kwocie 2500 USD którą można wydać za pomocą karty dziennie .

   Właściciele bankomatów, sprzedawcy i uczestniczące banki mogą nałożyć własne niższe limity i opłaty za wypłaty gotówki.

   Czy mogę dokonać wpłaty w bankomacie?

   Chime nie przyjmuje żadnych wpłat z bankomatu.

   Możesz wpłacić gotówkę na swoje konto wydatków Chime w ponad 60 000 punktów sprzedaży detalicznej za pomocą GreenDot:

   • Poproś kasjera, aby wpłacił gotówkę bezpośrednio na Twoje konto wydawania Chime przy kasie.
   • Możesz wpłacić maksymalnie 1000,00 USD na 24 godziny lub 10 000,00 USD miesięcznie.Zewnętrzne usługi przekazów pieniężnych używane do wpłacania środków na Twoje konto wydatków Chime mogą nakładać własne opłaty i mieć dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity na transakcję oraz limity częstotliwości lub kwoty gotówki, którą możesz wpłacić na konto wydatków Chime.

    Co się stanie, jeśli przypadkowo obciążono mnie opłatą za bankomat?

    Jeśli przypadkowo naliczono opłatę za bankomat w sieciowym bankomacie MoneyPass lub VPA, daj nam znać, wysyłając wiadomość z aplikacji mobilnej Chime lub wysyłając wiadomość na adres [email protected] . Przyjrzymy się problemowi i uznamy Twoje konto za każdy błąd.

    Jak mogę otrzymać zwrot gotówki za zakup?

    Jeśli korzystasz z aplikacji w wersji 3.4 lub nowszej, wyszukiwarka bankomatów identyfikuje również 38 000 punktów zwrotu gotówki u głównych sprzedawców w USA, takich jak Walmart, CVS, Bed Bath and Beyond, Target i główne sieci spożywcze, takie jak Whole Foods, Trader Joe’s, i Safeway.

    Aby otrzymać zwrot gotówki w tych lokalizacjach bez opłat:

    1. Musisz poprosić o zwrot gotówki w momencie zakupu przy kasie
    2. Sprawdź, czy w momencie zakupu nie ma żadnej opłaty, ponieważ sprzedawcy detaliczni mogą od czasu do czasu zmieniać zasady zwrotu gotówki. Ile gotówki mogę odzyskać przy kasie?

     Maksymalna kwota zwrotu gotówki dozwolona przez sprzedawcę różni się w zależności od sprzedawcy. Ogólnie rzecz biorąc, sklepy spożywcze pozwalają na zwrot gotówki do 100 dolarów, podczas gdy drogerie, takie jak Walgreen i CVS, pozwalają na zwrot gotówki w wysokości 40 dolarów.

     Czy istnieje minimalna kwota zakupu, aby otrzymać zwrot gotówki?

     Większość sprzedawców ma określoną minimalną kwotę zakupu, dlatego w celu weryfikacji należy skontaktować się ze sprzedawcą .

     Czy za zwrot gotówki przy kasie pobierana jest opłata?

     Chime próbuje uwzględnić tylko te lokalizacje, które nie mają opłaty za zwrot gotówki przy zakupie. Zalecamy jednak, aby zweryfikować u sprzedawcy lub sprawdzić ekran czytnika kart w rejestrze przed sfinalizowaniem zakupu, aby sprawdzić, czy jest opłata .

     Czy mogę wypłacić pieniądze z konta oszczędnościowego w bankomacie?

     Pieniądze z konta oszczędnościowego nie są dostępne w bankomacie i można je wykorzystać dopiero po pierwszym przelaniu na konto wydatków.

     Możesz wykonać sześć (6) przelewów z konta oszczędnościowego na konto wydatków każdego miesiąca :

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy