Gdzie teraz zainwestować 1000 $

17.02.2021
Category: Stopy Procentowej

Miliony inwestorów obawiają się, że przed nami więcej sprzedaży.

Są szanse, że mają rację.

Mimo to zaczynam mieć wrażenie, że jesteśmy znacznie bardziej bliscy dna niż szczytowi, co oznacza, że ​​wybranie „właściwych firm może zapewnić ci bogactwo raz w życiu po cenach, które wygrałeś zobaczyć ponownie przez pokolenie.

Panika nigdy nikomu nie przyniosła ani grosza.

Świetny wybór dla spragnionych dochodów inwestorów, którzy chcą polować na okazjeMiliony inwestorów cierpią.

Ich 401 tys. Zamieniło się w 201 tys. Po raz trzeci od 20 lat, co prowadzi wielu do zastanawiania się, czy inwestowanie ma sens, biorąc pod uwagę ryzyko. Zwłaszcza teraz.

Nie ma nic normalnego w tym, co się teraz dzieje, bez względu na sposób, w jaki to zrobisz.

Wszyscy to rozumiemy.

Rynki się rozpadły, sklepy są napięte, gdy ludzie gromadzą zapasy, wielu ludzi martwi się o swoją pracę, emeryturę i nie tylko. Nie jesteś sam, jeśli jesteś jednym z nich.

Nie ma wątpliwości, że to jest do bani. S&P 500 spadł o 28,85% od 19 lutego, nieco ponad cztery tygodnie temu.

Jednak to nie koniec świata, jaki znasz.

Istnieją niesamowite firmy wytwarzające prawdziwe, poważne, podtrzymujące życie produkty, które zostały wprowadzone do sprzedaży w ostatnich tygodniach i które obecnie są sprzedawane w prawdziwie pokoleniowych punktach zakupu. O niektórych, jak np. The Clorox Co. ( NYSE: CLX ), rozmawialiśmy. Niektórych, jak ta, którą dzisiaj przedstawię, nie mamy.

Muszę wierzyć, opierając się na wszystkim, co wiem, na każdym punkcie danych, który widzę i na każdym kawałku historii rynku, który studiowałem, że doświadczeni inwestorzy będą chcieli coś kupić.

Wiele osób zadaje sobie pytanie: „Co?

Proponuję graczy z najwyższej półki tylko dlatego, że są to firmy, które mogą najlepiej pomóc w obronie twoich pieniędzy, jeśli jest więcej sprzedaży do przodu i najszybciej wychodzą z rowu, gdy świat pokonuje koronawirusa.

Moimi ulubionymi, z wyjątkiem wszystkich, są te, które wytwarzają „niezbędne produkty i usługi, bez których świat nie może żyć i które będą nadal funkcjonować w czasach, gdy świat jest bardzo zestresowany.

Alliant Energy Corp. ( NasdaqGS: LNT ) jest wspaniałym przykładem.

Z siedzibą w Madison w stanie Wisconsin, firma radziła sobie wyjątkowo dobrze pomimo intensywnej presji sprzedażowej w ostatnich tygodniach, która prawie wszystko inne spadła.

Ceny akcji spadły z około 60 USD do nieco ponad 50 USD w trakcie pisania. Zwykle byłbym trochę zaniepokojony, ale żyjemy w innych niż zwykłych czasach.

Ludzie będą potrzebować zasilania, wirusa lub żadnego wirusa.

Najnowsza książka faktów firmy przewiduje 5,2 miliarda dolarów wzrostu stopy procentowej w ciągu najbliższych czterech lat, co przekłada się na 10% składaną roczną stopę wzrostu. Jednocześnie rada dyrektorów zatwierdziła już podwyżkę dywidendy o 7%.

Muszę sobie wyobrazić, że te liczby znajdą się pod presją, gdy sytuacja z koronawirusem będzie się utrzymywać, ale są świetnym punktem wyjścia dla głodnych dochodów inwestorów w krytycznym momencie historii.

Do następnego razu

13 odpowiedzi na temat Gdzie teraz zainwestować 1000 USDAlliant kosztuje obecnie nieco ponad 40… 32% mniej, więc jest w tym samym stanie, co wiele innych akcji w tym momencie. Niewiele jest akcji, które w tym roku odnotowały dodatni wzrost. Alliant stracił 25,6% w ciągu roku. Chciałem tylko upewnić się, że twoje liczby są poprawne. Pytanie, które mam, brzmi: dlaczego nie zainwestować w jedną z nielicznych firm, które nadal są pozytywne za rok? Czy to tylko kwestia czasu, zanim ulegną presji spadkowej, czy któreś z nich jest „bezpieczne (mówiąc względnie)… na przykład TDOC, GSX, SAFE, EVBG, ZYXI, QDEL?

Cześć Eric i dzięki za pytanie – to świetne pytanie.

Historia pokazuje, że pogoń za wybiciami na spadającym rynku może się bardzo źle skończyć, gdy szersze rynki się odwrócą, ponieważ te same akcje spadają jak gorący kamień, gdy zmieniają się nastroje. Z drugiej strony badania pokazują, że akcje takie jak Alliant mają tendencję do utrzymywania wartości w obliczu zmienności, która obniża się w obu kierunkach – w górę iw dół. Dlatego podczas burzliwego handlu często pomija się względną stabilność.

Pozdrawiam i dziękuję za bycie częścią Total Wealth Family, Keith 🙂

Dzięki Keith! A co z firmami, które skorzystają na zamknięciu wszystkich restauracji? Domina, chipotle itp. Charlie

Howdy Charlie – Podoba mi się twoja logika.

Myślę, że skala należy do Starbucks ze względu na siłę marki i globalny zasięg. Nie ma nic złego w innych wyborach, o których wspomniałeś, używając tej logiki, ale nie zapominaj, że wszystkie są „miłe do posiadania, a nie „niezbędne. Ergo, ryzyko jest większe nawet przy zmianie konsumpcji.

Pozdrawiam i dziękuję za bycie częścią Total Wealth Family, Keith 🙂

Chciałbym zacząć odkładać pieniądze na powyższe akcje.

Sprawdziłem kilka razy, czy koszt zawsze był większy niż mam. W nieparzystym czasie radzę sobie z 200 lub 300. Ale kiedy mam pieniądze, chciałbym zainwestować GS: LNT i NYSC Clorox.

dziękuję

Jack Breese

Mogę z szacunkiem zasugerować rozważenie planu reinwestycji DRIP – dywidendy. To świetny sposób na rozpoczęcie inwestowania bez dużych pieniędzy i wspaniały sposób na zakup akcji bezpośrednio od firmy, a następnie automatyczne reinwestowanie dywidend. Odwiedź http://www.directinvesting.com, aby zapoznać się z bardzo przydatną listą firm, które to oferują.

Pozdrawiam i dziękuję za bycie częścią Total Wealth Family, Keith 🙂

Twoja rada jest bardzo pouczająca i interesująca w tych burzliwych czasach.

Inspirujesz poczuciem spokoju i nadziei, gdy rynki spadają i są najbardziej niestabilne. Inwestorzy są zszokowani i potrzebują Twojej rady.

Dzięki za wspaniały list.

Cześć Keith i dziękuję! Swoją drogą świetne imię 🙂

Bardzo się staram, żeby to przekazać i jestem podekscytowany, że to widzę. Daj mi znać, jeśli jest coś, co mogę zrobić lepiej, inaczej lub o czym chciałbyś usłyszeć w przyszłych artykułach, prezentacjach itp.

Pozdrawiam i dziękuję za bycie częścią Total Wealth Family, Keith 🙂

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy