Docelowa karta kredytowa

17.02.2021
Category: Limitu Kredytowego

Ogólna ocena satysfakcji 2,23 / 5

  • 5 gwiazdek

Ta firma nie jest jeszcze akredytowana . Zobacz recenzje poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub prześlij własną recenzję.

Docelowe karty kredytowe oferują takie korzyści, jak dodatkowy czas na zwroty i rabaty, niezależnie od tego, czy robisz zakupy w sklepach, czy przez Internet. Posiadacze kart otrzymują również bezpłatną wysyłkę większości produktów zakupionych na stronie internetowej Target. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania kredytu, składając wniosek online lub pocztą. Obowiązują pewne ograniczenia.

Zdobądź lepsze nagrody

Potrzebujesz bardziej satysfakcjonującej karty kredytowej? Znajdź najlepszą kartę dla siebie.

Zdobądź lepsze nagrody

Potrzebujesz bardziej satysfakcjonującej karty kredytowej? Znajdź najlepszą kartę dla siebie.

Docelowe recenzje kart kredytowych

Link przekierował Cię do tej recenzji. Jego lokalizacja na tej stronie może się zmienić podczas następnej wizyty.

2440355 recenzji w witrynie ConsumerAffairs zostało zweryfikowanych.

Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

Bardzo dobrze, otrzymujesz karty podarunkowe i zasadniczo odzyskujesz pieniądze. Jest to przydatne, zwłaszcza jeśli często robisz zakupy w Targecie. Polecam ci to i cieszenie się wszystkimi korzyściami.

Uwielbiam Target. Ceny, wygoda, dostawa, zapasy, zwrot gotówki, karty podarunkowe, wybór jedzenia, zakupy online i wszystko, co mają do zaoferowania, były świetne. Ale nienawidzę wzrostu kwoty miesięcznej płatności.

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

Docelowa karta kredytowa jest świetna! Zakwalifikowanie karty zajęło trochę czasu (przed złożeniem wniosku upewnij się, że Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednia), ale kiedy ją otrzymałem, była łatwa w użyciu, oszczędzała czas, a po jej użyciu dostałem sporo punktów.

To dobry sposób na odbudowanie kredytu i wcale nie jest drogi. Byłem bardzo zadowolony z tego, jak mniejszy niż oczekiwano był mój rachunek. I jestem zadowolony z wyboru tej karty. Więc opowiem innym o karcie.

Zapewnia bezpłatną wysyłkę prawie wszystkich zamówień Target, dodatkowe 5% rabatu, punkty lojalnościowe, bezpieczeństwo, świetną obsługę klienta, wygodę, łatwe sposoby wykorzystania nagród, niskie opłaty, wygodę użytkowania i płatności w sklepie.

Zaczęło się, gdy otrzymałem list z informacją, że jeśli nie użyję mojej docelowej czerwonej karty, zostanie ona zamknięta. Więc kupiłam nim kilka prezentów świątecznych Myszka Minnie w grudniu 2018 r. I zapłaciłam za kartę, kiedy otrzymałem rachunek w styczniu 2019 r. Zachowuję wszystkie rachunki i robię notatki. Kiedy próbowałem refinansować w ciągu ostatnich kilku tygodni, powiedzieli, że opłata docelowa, która była w windykacji, naprawdę zaszkodziła mojej zdolności kredytowej, która obniżyła mój kredyt z 720 do 648! Przejrzałem wszystkie moje pliki i NIC nie obciążono mojej karty kredytowej Target!

Zadzwoniłem pod numer na odwrocie wizytówki i zostałem poproszony o skontaktowanie się z kancelarią prawniczą „Buckles and Buckles (podobno). Powiedział, że zamknęli moją kartę, ponieważ byłem winien 1080 $, ale NIE było jej w windykacji. CO?! Gdybym był winien takie pieniądze, dlaczego nie wysłaliby ich do windykacji i dlaczego miałbym założyć kancelarię prawniczą na drugim końcu telefonu? Zapytał, czy otrzymałem zawiadomienia o odbiorze, a nie otrzymałem! Powiedziałem, że coś jest podejrzane w tym obciążeniu, ponieważ nigdy nie wydałem w Target ponad 1000 $! Pomyślałem, że mieli niewłaściwą osobę.

WIĘC. Nie mogę zadzwonić, aby go usunąć, nie mogę dowiedzieć się, jakie były zarzuty i muszę napisać do firmy o czymś, co może nigdy nie zostać rozwiązane! Byłem na niepełnosprawności z powodu 11 chorób autoimmunologicznych, zanim właśnie skończyłem 65 lat, prawie nigdy nie chodzę na zakupy, cierpię na chroniczny ból, a to zwiększa mój poziom stresu i ból! Nie chcę prosić nikogo o pomoc, a mój kredyt jest teraz w toalecie, gdy chcę refinansować i leasingować nowy samochód! Jak wygodnie, cel! Nie bierz tej karty!

Posiadam Czerwoną Kartę od kilku lat, nigdy nie spóźniłem się z płatnością (zazwyczaj płacę dodatkowo, aby utrzymać saldo na niskim poziomie), używając jej do codziennych zakupów, aby skorzystać z 5%. Najwyraźniej nie wykorzystywałem go dostatecznie, bo znacznie obniżyli mój limit, co skutkowało obniżeniem oceny kredytowej, gdyż nagle wzrósł wskaźnik zadłużenia, co przełożyło się na dalsze spadki kredytu. Naprawdę ciężko pracowałem, aby poprawić swój wynik po problemie kilka lat temu i wreszcie zacząłem się poprawiać, dopóki Target nie zrobił tego. Straszna usługa dla kogoś, kto był (wcześniej) lojalnym klientem przez kilka lat! Gdyby tylko spojrzeli na historię, zobaczyliby, że nigdy nie przegapiłem płatności, a mój rzeczywisty wynik w tym roku przekroczył 100 punktów, przynajmniej do czasu, gdy to zrobili.

Po pierwsze, nie mogłem wykorzystać kredytu, który otrzymałem, ponieważ dział dostaw nie był powiązany z działem „czerwonej karty i nie miał nic wspólnego z kupującymi, którzy zbierają produkty w sklepie z dostawą do domu. Używają trzech różnych systemów niespójnych. Target nie ma tego razem. Podczas pandemii zamówień w domu spędzałem godziny i dni rozmawiając przez telefon jak pełnoetatowa praca, aby nigdzie nie dotrzeć, z wyjątkiem wysłuchania, jak każdy departament obwinia drugi departament, że to nie ich system, musi być w drugim i żebym nadal próbował, ponieważ wszystko wygląda dobrze na ich końcu, ale nie mogą ręcznie złożyć zamówienia, ponieważ to drugi dział wykonuje część tego.

The website wouldn’t allow the order to go through and would read; We are unable to process your order at this time. With plenty of money available and no way to use it, I spoke to supervisors and got nowhere because they know nothing. Then miraculously after I gave up and used Amazon for a time I tried Target ordering again and the system began to accept the order. I received a handful of deliveries. I’ve paid my balances to zero and then I get a notification from credit monitoring that – my account got closed! What! So I call 'Red Card’ Target dept and they say 3 payments in the same month and the month not over yet.. we’re rejected. Rejected?! I said, So you just close my account and mess with my entire credit history just like that without so much as a professional courtesy call – we are not even at the end of the month! I wouldn’t have known had the credit monitoring not alerted me.

Więc teraz jestem wściekły. Dzwonię do mojego banku, ponieważ saldo wszystkich moich kart jest zerowe, z wyjątkiem jednej w tej chwili, a bank informuje mnie, że żadna płatność nie została podjęta przez Target, Czerwoną Kartę lub jakąkolwiek inną firmę powiązaną z Target, ani nie została odrzucona w tych trzech terminach. Zadzwoniłem do działu docelowego „Czerwonej Karty i opowiedziałem im, o czym poinformował mnie mój bank. Teraz otworzyłem spór, ponieważ nie tylko był to poważny problem, który wpłynął na mój kredyt poprzez zamknięcie konta, ale także, że pieniądze są nadal należne. Nigdy nie pozwoliłbym, by saldo osiągnęło taką kwotę, więc czuję się całkowicie sabotowany przez cały ten proces.

Podobnie jak inne recenzje tutaj – tak, stracili klienta na zawsze. Zastąpiłem Target, czyli od razu kwotę mojego limitu kredytowego inną firmą obsługującą karty kredytowe i zabezpieczyłem jeszcze wyższy limit kredytowy niż zwiększona kwota, którą Target dał po otwarciu. Nie polecam Target Red Card bez względu na to, jak bardzo potrzebujesz opcji. Amazon dostarcza z dostawą Prime i nigdy nie jest to kłopotliwe, więc sam nie zawracam sobie głowy udzielaniem Target żadnej przyszłej działalności i mam nadzieję, że przeczytasz recenzje, zanim przejdziesz do czegoś, co wydaje się świetną ofertą z całkowicie niesprawnego systemu obejmującego linię kredytową Target Red Card.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy