Dlaczego warto zainwestować w srebro? 7 najważniejszych powodów

17.02.2021
Category: Tego Samego

Dlaczego warto inwestować w srebro ? To świetne pytanie i jeśli ostatnio zwracałeś uwagę na globalną gospodarkę, być może często zadawałeś sobie pytanie, dlaczego warto inwestować w srebro!

Moja żona i ja jesteśmy niezwykle przedsiębiorczy. Zawsze staraliśmy się być otwarci na biznes, zarabianie pieniędzy i możliwości inwestycyjne.

Spędziliśmy wiele lat na doskonaleniu własnego rozwoju osobistego i sposobu myślenia, czytając książki lub słuchając audiobooków takich nauczycieli jak Jim Rohn, Robert Kiyosaki, Michael Maloney, Zig Ziglar, Eric Worre, żeby wymienić tylko kilka! Spędziliśmy również czas studiując globalną gospodarkę, historię światowej gospodarki i globalne waluty fiducjarne.

To oczywiste, kiedy się nad tym zastanowić, ale jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz studiować ludzi sukcesu i robić to, co oni!

Sukces pozostawia wskazówki… Być może zauważyłeś, że ludzie lub firmy odnoszące największe sukcesy na świecie nie mają tendencji do oszczędzania papierowych pieniędzy na koncie oszczędnościowym lub w banku, gdzie mogą one zarobić marne 1-2% odsetek.

Przekonasz się, że ludzie sukcesu mają tendencję do dywersyfikacji, aby chronić i dalej powiększać swoje bogactwo.

Jak oni to robią? Prosty. Odnoszący sukcesy, zamożni ludzie i odnoszące sukcesy firmy mają tendencję do inwestowania dużych pieniędzy papierowych w metale szlachetne i inne towary.

Jednym z najpopularniejszych metali szlachetnych, w które warto inwestować, jest srebro. Czy to niespodzianka, że ​​Robert Kiyosaki jest właścicielem kopalni srebra? Nie, nie jest! Wie, że srebro to jedna z największych inwestycji na świecie i od wielu lat naucza tej filozofii.

Czy wiesz, że banki HSBC i Barclays kupują duże ilości metali szlachetnych?! Czy istnieje dobry powód, dla którego to robią? Oczywiście, że jest!

Dlaczego warto inwestować w srebro – 7 najważniejszych powodów
 1. Srebro jest bardzo niedowartościowane (w chwili pisania tego tekstu tylko 20 dolarów za uncję). Każdy może inwestować.
 2. Srebro jest towarem przemysłowym – jest używane w elektronice i wielu gałęziach przemysłu.Srebro jest teraz rzadsze niż złoto! Tak – na planecie Ziemia jest teraz MNIEJ srebra niż złota!Srebro to jeden z najlepszych sposobów ochrony przed skutkami inflacji.Srebro w przeciwieństwie do pieniądza papierowego ma wartość wewnętrzną.Srebro jest łatwe do zebrania w różnych formach i gramaturze – monety bulionowe, sztabki, numizmaty itp.Srebro to pieniądz w najczystszej postaci.Dlaczego warto inwestować w srebro – wyjaśnia Kiyosaki

  Jak uczy nas Michael Maloney – ważne jest, aby zrozumieć, że bogactwo nigdy nie jest niszczone – jest po prostu przekazywane. Po przeciwnej stronie globalnego kryzysu finansowego zawsze jest szansa! Wielu czołowych nauczycieli i trenerów finansowych, takich jak Robert Kiyosaki i Michael Maloney, uważa, że ​​jeśli naprawdę chcesz wziąć udział w największym transferze majątku, jaki kiedykolwiek widział świat, musisz zacząć zbierać i inwestować w solidne srebro, wymieniając część swoich papierowe pieniądze za to.

  Dlaczego warto inwestować w srebro – a co ze złotem?!

  Myślałem, że o to zapytasz! Nie ma absolutnie nic złego w złocie. Złoto, podobnie jak srebro, jest również ważnym metalem szlachetnym i zawsze było zasadniczo preferowanym towarem inwestycyjnym.

  Istnieje jednak kilka kluczowych powodów, dla których srebro jest potencjalnie lepszą inwestycją niż złoto. Złoto jest zwykle gromadzone. Nie jest spożywany w różnych branżach, takich jak srebro.

  Innymi słowy, na ziemi jest dziś taka sama ilość złota, jak w zeszłym tygodniu. Nie możesz powiedzieć tego samego o srebrze! Obecnie na ziemi jest mniej srebra niż w zeszłym tygodniu, ponieważ srebro jest stopniowo wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

  Srebro jest obecnie w tak okazyjnej cenie, że praktycznie każdy może zainwestować w srebro, jeśli tylko zechce. Cena złota jest dla wielu inwestorów zaporowa.

  Dlaczego warto inwestować w srebro – podsumowanie

  Mam nadzieję, że do tej pory nie zastanawiasz się, dlaczego warto inwestować w srebro?!

  Miejmy nadzieję, że wyjaśniliśmy korzyści płynące z tego, dlaczego warto inwestować w srebro i dlaczego ma to taki rozsądek finansowy.

  Jeśli podobał Ci się ten post i wyciągnąłeś z niego jakąś wartość – polub, skomentuj i udostępnij.

  Jak już wspomnieliśmy, zbieranie lub inwestowanie w srebro ma po prostu sens. Z pasją pomagamy ludziom poprawić ich kondycję finansową za pomocą srebra i nie możemy się doczekać możliwości skontaktowania się z Tobą wkrótce.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy