Co to są usługi kart JPMCB? I jak usunąć to z raportu kredytowego

17.02.2021
Category: Chase Bank

Zastrzeżenie: ten post zawiera odniesienia do produktów jednego lub więcej naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie ( bez ponoszenia kosztów ), gdy klikniesz linki do tych produktów. Przeczytaj nasze Zasady dotyczące zrzeczenia się odpowiedzialności, aby uzyskać więcej informacji.

Czy w raporcie kredytowym pojawił się „ JPMCB Card lub „ Jpmcb Card Services ? Czy Twoja zdolność kredytowa spadła z powodu JPMCB? Jeśli tak, nie jesteś sam. Dzieje się tak z tysiącami osób na całym świecie.

Na szczęście w tym artykule dowiesz się, czym jest usługa karty Jpmcb i jak usunąć ją z raportu kredytowego.

Co to są usługi kart Jpmcb?

Jak wskazuje skrót, Jpmcb to JP Morgan Chase Bank. Zasadniczo jest to karta kredytowa wydawana i obsługiwana przez Chase Bank. Tak więc, jeśli posiadasz kartę kredytową Chase lub niedawno złożyłeś wniosek o taką, Jpmcb pojawi się w Twoim raporcie kredytowym.

Dlaczego karta Jpmcb pojawia się w moim raporcie kredytowym?

Jeśli niedawno złożyłeś wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem Chase Bank, Jpmcb pojawi się w Twoim raporcie kredytowym jako twarde zapytanie.

Jest to ZUPEŁNIE normalne, ponieważ większość instytucji finansowych bardzo się stara, aby przejrzeć Twoją historię kredytową. Jednak za każdym razem, gdy ubiegasz się o kartę kredytową, Twoja ocena kredytowa spadnie ( nieznacznie ) z powodu tego trudnego zapytania.

Jeśli nie ubiegać się o kartę kredytową Chase, to trzeba mówić Credit św natychmiast . Są jedną z najlepszych firm zajmujących się naprawami kredytów i oferują bezpłatne konsultacje kredytowe.

Ich wiedza pomoże Ci zakwestionować ten błąd we wszystkich trzech biurach kredytowych i usunąć go z raportu kredytowego. Po jego usunięciu Twoja zdolność kredytowa poprawi się i powróci do normy.

Usuń zapytania JPMCB z raportu kredytowego już teraz dzięki Credit Saint.

Jak usunąć „kartę JPMCB z raportu kredytowego

Usunięcie Jpmcb z raportu kredytowego jest proste i łatwe. Wymaga to jednak współpracy z firmą zajmującą się naprawą kredytów, chyba że wiesz, jak samodzielnie naprawić kredyt, co jest czasochłonne i kłopotliwe.

Oto kilka legalnych sposobów usunięcia usług karty Jpmcb z raportu kredytowego.

1. Współpracuj z firmą naprawcząFirmy zajmujące się naprawami kredytów są profesjonalistami w usuwaniu trudnych zapytań z raportu kredytowego. To ich chleb i masło. Dosłownie usuwają ich tysiące dla konsumentów każdego roku.

Jak wspominaliśmy wcześniej, Credit Saint to renomowana firma naprawcza, która przyciągnęła rzesze fanów. Od momentu powstania pomogli tysiącom Amerykanów usunąć trudne zapytania i poprawić swoją zdolność kredytową.

2. Prześlij zapytanie o kredytJeśli chcesz to zrobić samodzielnie, możesz wysłać list z zapytaniem o kredyt w każdym z trzech biur kredytowych (Equifax, Experian i TransUnion).

Upewnij się, że list zawiera powody, dla których je piszesz (aby zakwestionować zapytanie kredytowe), krótkie podsumowanie tego, dlaczego spór jest ważny (działalność kredytowa nie jest autoryzowana lub uznawana) oraz żądane rozwiązanie (usunięcie zapytania z raportu kredytowego ).

Pismo to należy wysłać do wszystkich trzech biur kredytowych, dlatego zaadresuj do każdego z nich indywidualnie (prześlij 3 różne listy). Zwykle odpowiedź biura informacji kredytowej zajmuje 30 dni.

Mogli odpowiedzieć na pytania lub po prostu usunąć element. W niektórych przypadkach mogą stanowczo odrzucić Twoją prośbę o usunięcie w wyniku twardego zapytania. Może tak być z wielu powodów. Jeśli chcesz uniknąć tego problemu, współpracuj z firmą naprawczą. Natychmiast i łatwo rozwiążą ten problem.

Gotowy do naprawy raportu kredytowego? Zacznij już dziś z Credit Saint.

Wskazówka dotycząca premii: Dołącz raport kredytowy do listu i zaznacz nierozpoznane lub nieautoryzowane zapytanie kredytowe. Ułatwi im to odniesienie się do Twojego listu i zidentyfikowanie negatywnego elementu do usunięcia.

Podsumowanie: Co to jest karta JPMCB

Pamiętaj, że „Usługi związane z kartą Jpmcb pojawiające się w raporcie kredytowym to po prostu bank JP Morgan Chase. Jeśli posiadasz kartę kredytową Chase, nie martw się. Jeśli nie, rozpocznij proces usuwania tego trudnego zapytania z raportu kredytowego. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami podanymi powyżej, a ten problem zostanie rozwiązany w mgnieniu oka.

Bonus Credit Insight : Zwiększ swój wynik kredytowy ZA DARMO dzięki Experian Boost .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy