Brak opłat pożyczkodawcy.

Bez prowizji.

Nie naprawdę.

17.02.2021

Usprawniliśmy proces udzielania kredytów hipotecznych, aby wyeliminować opłaty, niepotrzebne czynności i czasochłonne spotkania. Nasza skuteczność nie tylko ułatwia zakup domu, ale także przekłada się na najlepsze dostępne stawki.

To nie musi być takie skomplikowane

Kupno lub refinansowanie domu wymaga czasu, cierpliwości i tradycyjnie dużej ilości papierkowej roboty. Zdemontowaliśmy starą infrastrukturę hipoteczną i zastąpiliśmy ją innowacyjną technologią i znacznie mniej przeszkód.

Dlaczego jesteśmy lepsi:
 • Brak prowizji D / Ikona / Strzałka / W dółŻadnych dodatkowych opłat ani prowizjiUrzędnicy zajmujący się pożyczkami zazwyczaj pobierają prowizję w wysokości 1% pożyczki – co przekłada się na tysiące dolarów. Nigdy nie pobieramy prowizji ani opłat za nasze usługi.

  Nie czekaj, aby otrzymać wycenęOszacowanie kwoty pożyczki zajmuje zwykle 3 lub więcej dni. W przypadku Better Mortgage Corporation wystarczy kilka pytań i od razu otrzymasz wycenę.

  Bądź na bieżącoDowiedz się, co się dzieje na każdym etapie, mając pełny obraz tego, na jakim etapie procesu się znajdujesz i co będzie dalej.

  Doświadczenie, któremu możesz zaufaćSfinansowaliśmy już łącznie ponad 7,0 miliardów dolarów pożyczek. To dużo zadowolonych klientów.

  Nasze Usługi

  Hipoteka

  Better Mortgage pracuje nad tym, aby kupowanie i refinansowanie domów było mniej stresujące i dużo prostsze. Oznacza to brak opłat za rozpoczęcie, 100% proces online i wstępne zatwierdzenie w zaledwie 3 minuty.

  NieruchomośćBetter Real Estate łączy Cię z zaufanym agentem nieruchomości w Twojej okolicy. Jeśli współpracujesz z jednym z naszych agentów partnerskich, otrzymasz 2000 USD zniżki na koszty zamknięcia kredytu Better Mortgage.

  Tytuł ubezpieczeniaBetter Settlement Services współpracuje bezpośrednio z Better Mortgage, komunikując się płynnie i szybko, dzięki czemu zamknięcie jest bardziej wydajne.

  Ubezpieczenie domówPrzeglądanie opcji ubezpieczenia właścicieli domów może być przytłaczające, ale Better Cover szybko zapewnia spersonalizowane wyceny. Współpracujemy z najlepszymi w branży, aby znaleźć odpowiednią politykę, a następnie pomóc ją sfinalizować.

  Gotowy żeby zacząć?Uzyskaj wstępną akceptację z Better Mortgage w zaledwie 3 minuty.

  Celem Better.com jest przyspieszenie i uproszczenie właścicielstwa domów, oferując po drodze doskonałą obsługę klienta.

  Skontaktuj się z nami
 • [email protected]
 • 415-523-8837FAQZasobyFirma
 • O nas
 • Głoska bezdźwięcznaKarieraOdpowiedź na COVID-19Prawny
 • Polityka prywatności
 • Warunki korzystaniaUjawnienia i licencjePowiązana firmaZastrzeżenie dotyczące przeglądarki 2020 Better Holdco, Inc. i / lub podmioty stowarzyszone. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Kredyty mieszkaniowe oferowane przez Better Mortgage Corporation. Better Mortgage Corporation jest bezpośrednim pożyczkodawcą. NMLS # 330511. 120 Broadway, 5th Floor, New York, NY 10271. Pożyczki udzielone lub zorganizowane zgodnie z licencją California Finance Lenders Law License. Niedostępne we wszystkich stanach. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy. Dostęp konsumentów do NMLS

  Better Real Estate, LLC jest licencjonowaną w Wirginii firmą zajmującą się nieruchomościami, której główne biuro znajduje się pod adresem 312-F East Market St., Leesburg, VA 20176. Numer licencji 0266029484. Równe szanse mieszkaniowe

  Better Settlement Services, LLC. 175 Greenwich Street, FL 59, Nowy Jork, NY 10007

  Polisy ubezpieczeniowe dla właścicieli domów są oferowane przez Better Cover, LLC, agencję producentów rezydentów stanu Pensylwania. Licencja nr 881593. 175 Greenwich Street, FL 59, Nowy Jork, NY 10007

  Better Cover jest zarejestrowany w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA

  Better Mortgage Corporation, Better Real Estate, LLC, Better Settlement Services, LLC i Better Cover, LLC są odrębnymi operacyjnymi spółkami zależnymi Better Holdco, Inc. Każda firma jest odrębnym podmiotem prawnym zarządzanym i zarządzanym przez własne zarządzanie i strukturę zarządzania zgodnie z wymogami stan jej rejestracji oraz obowiązujące i wymogi prawne i regulacyjne. Produkty nie są dostępne we wszystkich stanach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy