7 najlepszych banków na złe kredyty

17.02.2021
Category: Karty Debetowej

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zapłacić rachunek za prąd, ubiegać się o dzierżawę, a nawet założyć dokumenty w nowej pracy, wiesz, że to prawda: potrzebujesz konta bankowego. Gotówka może być królem, ale są przypadki, w których uzyskanie urzędu jest po prostu bezpieczniejsze.

Chociaż rozwiązanie wydaje się proste, dla wielu z nich przeszkadza im zły kredyt. Historia niespłaconych debet w rachunku bieżącym lub odbitych czeków może spowodować, że trafisz na czarną listę głównych banków lub staniesz się niezbyt dumnym nowym właścicielem rekordu ChexSystems.

7 najlepszych kont bankowych dla złych kredytów

Otwarcie konta czekowego to jedna z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, aby odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Na szczęście wiele banków oferuje rachunki czekowe pod kątem złych kredytów, czasami określane jako „sprawdzanie od nowa lub „sprawdzanie okazji, aby znów stanąć na nogi.

Oto siedem najlepszych kont na rynku.

1. BBVAw BBVA USA Member FDIC

BBVA to jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków w kraju, który oferuje pakiet usług bankowych drugiej szansy, które mają pomóc Ci uzyskać kontrolę nad gotówką, bez względu na to, jak wygląda Twoja przeszłość finansowa.

BBVA oferuje bezpłatne konto czekowe z dostępem online i aplikacji mobilnej, ale to dopiero początek. Będziesz mieć również dostęp do przedpłaconej karty debetowej, karty kredytowej Optimizer umożliwiającej odbudowę kredytu oraz podstawowego konta oszczędnościowego, które pomoże Ci zgromadzić fundusz awaryjny.

Cechy i zalety

  Zaledwie 25 $ depozytu początkowego na otwarcie konta. Brak miesięcznych opłat za usługi Wsparcie telefoniczne 24/7 i zapobieganie oszustwom

Dowiedz się więcej →

2. Gong

w bezpiecznej witrynie Chime

Czasami opłaca się przejść tylko na technologię cyfrową. Ten bank internetowy oferuje niezwykle elastyczny program bankowości drugiej szansy, który nie korzysta z ChexSystems i nie wymaga do otwarcia sprawdzania zdolności kredytowej.

Będziesz mieć dostęp do ponad 38 000 bankomatów bez dodatkowych opłat, aby uzyskać dostęp do swoich zasobów gotówki, a co najważniejsze, nie ma absolutnie żadnych ukrytych opłat, które mogłyby spowodować, że skrytka się zmniejszy. Od miesięcznych opłat za usługi po opłaty za debet, Chime wyeliminował je wszystkie, aby uczynić to prawdziwie darmowym kontem rozliczeniowym.

Cechy i zalety

  Bez minimalnego depozytu Bez miesięcznych opłat Dodatkowe usługi: Łatwa w użyciu bankowość internetowa i mobilna, całkowicie bezpłatna polityka, automatyczne zaokrąglanie oszczędności, szybka wpłata bezpośrednia

Dowiedz się więcej →

3. Żołędzie

na bezpiecznej stronie internetowej Acorn

Konto czekowe Acorns Spend ułatwia jednoczesne oszczędzanie i wydawanie pieniędzy.

Kiedy zarejestrujesz się w Acorns Spend, otrzymasz bezpłatną kartę debetową Visa. Za każdym razem, gdy przesuniesz kartę debetową, Acorns automatycznie zaokrągli Twój zakup do najbliższego dolara. Pieniądze te zostaną automatycznie zapisane na Twoim koncie Invest lub Later.

Acorns Spend wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 USD, ale konto oferuje więcej niż rekompensatę. Rachunek bieżący obejmuje nieograniczone spłaty z bankomatów, brak wymagań dotyczących minimalnego salda i żadnych opłat za transakcje zagraniczne.

Cechy i zalety

  Brak opłat w bankomatach Nieograniczony zwrot kosztów z bankomatów Bankowość mobilna Wpłać i wyślij czeki cyfrowo

Dowiedz się więcej →

4. GoBank

w bezpiecznej witrynie GoBank

Należący do Green Dot Corporation, GoBank to usługa sprawdzania online zaprojektowana, aby odstresować się od zarządzania swoimi finansami. Konto nie nalicza opłat za debet, a jeśli utrzymujesz miesięczny bezpośredni depozyt w wysokości 500 USD lub więcej, Twoje opłaty za utrzymanie również zostaną zniesione.

Wielokrotnie nagradzana aplikacja do bankowości mobilnej i narzędzia do zarządzania online pozwalają łatwo manipulować budżetem, aby pomóc Ci uzyskać pieniądze tam, gdzie chcesz: w kieszeni!

Cechy i zalety

  Minimalny depozyt: 20 $, jeśli otworzysz osobiście, lub darmowy, aby otworzyć online. Opłata miesięczna: 8,95 $, chociaż można ją łatwo odstąpić za pomocą bezpośredniego wpłaty; opłaty mogą być naliczane przy wpłacie gotówki osobiście w punktach detalicznych Dodatkowe usługi: brak sprawdzania zdolności kredytowej lub ChexSystems, bezpłatny dostęp do gotówki w ogólnokrajowej sieci bankomatów, bankowość mobilna na najwyższym poziomie i nie tylko

Dowiedz się więcej →

5. Wells Fargo

na bezpiecznej stronie Wells Fargo

Jeśli minęło trochę czasu, odkąd masz konto czekowe, sprawdzanie możliwości Wells Fargo to świetny sposób na ułatwienie powrotu. Dzięki niskim opłatom miesięcznym, bezpłatnej bankowości internetowej i procesowi składania wniosków zaprojektowanemu dla osób z niezbyt doskonałą historią bankową , to konto czekowe przywróci cugle w Twoje ręce.

Cechy i zalety

  Minimalny depozyt: 25 USD Opłata miesięczna: 10 USD, z której można zrezygnować poprzez kwalifikujące się bezpośrednie wpłaty lub utrzymywanie dziennego salda 1500 USD Dodatkowe usługi: Ochrona zobowiązań i monitorowanie oszustw, platynowa karta debetowa z technologią chipową i nie tylko

Dowiedz się więcej →

6. Aspire Federal Credit Union

na bezpiecznej stronie internetowej Aspire FCU

Aspire Federal Credit Union rozumie, że czasami wystarczy zacząć od nowa. Dlatego oferują darmowe konto sprawdzające od nowa, aby pomóc Ci odbudować pozytywną historię sprawdzania i kredytowania.

Przystąpienie do unii kredytowej jest łatwe; możesz się przyłączyć, przekazując zaledwie 5 USD na rzecz jednej z uczestniczących organizacji, takiej jak Land Trust of North Alabama.

Cechy i zalety

  Minimalna wpłata: brak, ale musisz ustawić bezpośredni depozyt, przeznaczając 100% wypłaty na konto Opłata miesięczna: brak Usługi dodatkowe: bezpłatny dostęp do konta online i telefonicznego, dołączona karta debetowa, dostęp do sieci ponad 70000 bez opłat Bankomaty

Dowiedz się więcej →

7. First American Bank

na bezpiecznej stronie First American Bank

Nawet jeśli w przeszłości miałeś problemy z ubieganiem się o konto czekowe, możesz być uprawniony do otwarcia konta Fresh Start Checking w First American.

Dzięki darmowym narzędziom cyfrowym, niskim minimalnym depozytem otwierającym i brakowi wymogu minimalnego salda, ta firma finansowa ze środkowego zachodu może być idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb związanych z weryfikacją drugiej szansy. (Większość oddziałów znajduje się w okolicach Chicago, ale otworzyły również lokalizację w Coral Gables na Florydzie).

Cechy i zalety

  Minimalny depozyt: 50 USD Opłata miesięczna: 9,95 USD Dodatkowe usługi: Brak opłat w sieci ponad 64 000 bankomatów, bezpłatna bankowość internetowa i mobilna, towarzysząca karcie debetowej Mastercard

Dowiedz się więcej →

Dlaczego potrzebujesz konta bankowego

Oprócz uniemożliwienia dostępu do podstawowych produktów finansowych, takich jak rachunki czekowe, złe kredyty mogą również siać spustoszenie w Twoim codziennym życiu. Oto kilka powodów, dla których potrzebujesz konta bankowego:

 • Możesz opłacać rachunki online.
 • Możesz realizować czeki bez żadnych opłat.Możesz łatwo wypłacić gotówkę w bankomatach za pomocą karty debetowej.Otrzymasz dostęp do kont rynku pieniężnego, płyt CD, kont oszczędnościowych, kart debetowych, kart kredytowych, pożyczek i wielu innych.Brak konta bankowego może być kosztowny i mieć negatywny wpływ na zdolność kredytową. Jest to nie tylko niewygodne, ale może też być niebezpieczne. Możliwość przechowywania pieniędzy tam, gdzie są ubezpieczone, jest znacznie lepsza niż chowanie ich gdzie indziej.

  Jak uzyskać konto bankowe ze złym kredytem

  Aby otrzymać konto bankowe ze złym kredytem, ​​masz trzy możliwości:

  1. Wyczyść raport ChexSystems.
  2. Złóż wniosek o konto czekowe drugiej szansy.Złóż wniosek w banku innym niż ChexSystems.Kwestionowanie ChexSystemsMożesz wyjść z ChexSystems, jeśli złożysz spór z ChexSystems. Jeśli wygrasz spór, Twój rekord będzie czysty i będziesz mógł otworzyć konto bankowe online lub w dowolnym wybranym banku lub spółdzielczej kasie kredytowej.

   Bankowość drugiej szansyNiektóre banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują swoim klientom drugą szansę. Są świadomi twojej złej historii bankowej, ale nadal chcą dać ci drugą szansę na konto czekowe.

   Banki spoza ChexSystemsChociaż większość banków to robi, są banki, które nie używają ChexSystems. Te banki po prostu nie wyciągają danych z ChexSystems, więc nigdy nie zobaczą Twojej historii bankowej.

   Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, wygoda posiadania konta czekowo-oszczędnościowego będzie tego warta, ponieważ znacznie ułatwi Ci życie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy