7 najlepszych aktywów generujących dochód, w które można dziś inwestować

17.02.2021
Category: Które Pomogą

8 października 2019 14:37

Chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dochód pasywny? Po prostu wykonaj następujące kroki. Oto 7 aktywów przynoszących największe dochody, które pomogą Ci stworzyć bogate życie.

Poniżej znajduje się siedem aktywów generujących dochód, w które możesz zainwestować, aby zacząć zarabiać pasywny dochód.

Podzieliłem listę na dwa sposoby: bezpieczny i ryzykowny. Te pierwsze to aktywa, które uważam za bardziej konserwatywne i udowodniono, że można w nie zacząć inwestować. Te drugie są nieco bardziej agresywne – ale jeśli zostaną wykonane dobrze, mogą przynieść świetne rezultaty.

Zanim przejdziemy do sedna każdego aktywa, oto lista 7 najlepszych aktywów generujących dochód w celach informacyjnych:

Bonus: Gotowy do pozbycia się długów, zaoszczędzenia pieniędzy i zbudowania prawdziwego bogactwa? Pobierz mój DARMOWY kompletny przewodnik po finansach osobistych.

Aktywa generujące bezpieczny dochód, w które można inwestować

Są to konserwatywne aktywa generujące dochód o niskim ryzyku. Kompromisem z niską zmiennością jest jednak to, że nie zarobisz tak dużo, jak bardziej agresywne aktywa. Wciąż dobrym pomysłem jest posiadanie kilku z nich w swoim portfolio, aby zapewnić odpowiednią dywersyfikację.

Zasób nr 1: Certyfikaty depozytowe (CD)Świadectwo depozytowe lub płyta CD to inwestycja finansowa niskiego ryzyka oferowana przez banki.

Zasada ich działania jest prosta: pożyczasz pieniądze z banku na określony czas zwany „długością umowy iw tym czasie zyskujesz odsetki od kapitału.

Typowa długość kadencji wynosi od trzech miesięcy do pięciu lat. W tym czasie nie będziesz w stanie wypłacić pieniędzy bez wykonania rzutu karnego. ALE jest prawie pewne, że twoje pieniądze rosną w stałym tempie.

Stopa procentowa zależy od tego, jak długo chcesz inwestować. Jednak im dłużej pożyczasz pieniądze w banku, tym więcej możesz zarobić.

A ponieważ płyty CD sąubezpieczone przez FDIC do 250 000 USD, są one niewiarygodnie niskie.

Ale jest kilka wad:

 • Inflacja. Średnia stopa inflacji w USA w ciągu ostatnich 60 lat wyniosła 3,7% – co jest najwyższym stopniem dla większości stóp procentowych CD. Oznacza to, że możesz faktycznie stracić pieniądze, jeśli zatrzymasz pieniądze na płytach CD z powodu inflacji.
 • Niska agresywność. Jeśli jesteś młody, oznacza to, że możesz być dużo bardziej agresywny w inwestycjach (ponieważ masz więcej czasu na regenerację po wszelkich stratach). Twój potencjał wzrostu jest znacznie wyższy. Dzięki temu masz więcej miejsca na inwestowanie w bardziej ryzykowne aktywa i potencjalnie więcej pieniędzy. Długość inwestycji. Możesz nie być w stanie rozstać się ze swoimi pieniędzmi przez długi czas – zwłaszcza jeśli masz inne cele finansowe w najbliższej przyszłości (kupno domu, wakacje, śluby itp.).Jeśli potrzebujesz inwestycji o niskim ryzyku, która zapewni Ci spokój duchapłyty CD mogą być dla Ciebie.

  Posiadanie więcej niż jednego źródła dochodu może pomóc w trudnych ekonomicznie czasach. Dowiedz się, jak zacząć zarabiać na boku, korzystając z mojego DARMOWEGO, kompletnego przewodnika po zarabianiu

  Zasób nr 2: obligacjePodobnie jak płyty CD, obligacje są jak IOU. Z wyjątkiem tego, że zamiast dać je bankowi, pożyczasz pieniądze rządowi lub korporacji.

  Działają też podobnie do płyt CD – czyli:

  • Wyjątkowo stabilny. Dowiesz się dokładnie, ile odzyskasz, inwestując w obligację.
  • Gwarantowany zwrot. Możesz nawet wybrać kwotę, na którą chcesz otrzymać kaucję (rok, dwa lata, pięć lat itd.). Mniejsze zyski zwłaszcza w porównaniu z agresywnymi inwestycjami, takimi jak akcje.Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, ile odzyskasz, obligacje to świetna inwestycja.

   Zasób nr 3: Fundusze inwestycyjne w nieruchomości (REIT)Kongres Stanów Zjednoczonych założył w 1960 r. Fundusze inwestycyjne na rynku nieruchomości, czyli REIT, aby dać ludziom możliwość inwestowania w nieruchomości przynoszące dochód.

   REIT są jakfunduszeodnieruchomości. To zbiór nieruchomości obsługiwanych przez firmę (zwaną też trustem), która wykorzystuje pieniądze od inwestorów do kupowania i rozwijania nieruchomości.

   To fantastyczny wybór, jeśli chcesz zaangażować się winwestowanie w nieruchomościale nie chcesz zobowiązać się do zakupu lub finansowania nieruchomości. Podobnie jak w przypadku większości spółek blue chip (więcej o tych później), REIT wypłacają dywidendy.

   REIT skupia się również na wielu różnych branżach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Możesz inwestować w REIT-y, które budują mieszkania, budynki biznesowe, a nawet placówki opieki zdrowotnej.

   Ogólnie rzecz biorąc, są one prostym sposobem na zaangażowanie się w nieruchomości bez konieczności ponoszenia początkowych kosztów zakupu nieruchomości. Aby rozpocząć, przejdź do swojego brokera online i kup REIT, tak jak w przypadku typowej inwestycji.

   Jeden, który proponuję? Fundacja ETF Vanguard REIT (VNQ). To fundusz ETF Vanguard, który śledzi indeks REIT zMSCI Inc, znanej grupy badawczej zajmującej się inwestycjami.

   Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, w porządku! Zapoznaj się z naszym artykułem na tematfunduszy inwestycyjnychaby dowiedzieć się dokładnie, jak możesz je otworzyć.

   Ryzykowne aktywa generujące dochód

   Poniżej przedstawiono bardziej ryzykowne inwestycje, które mogą wymagać bardziej aktywnego zarządzania z Twojej strony. Potencjał zarobkowy tych inwestycji jest wysoki. Jeśli włożysz czas i wysiłek w te aktywa, możesz znaleźć się z niezłą sumą pieniędzy, aby to pokazać.

   Zasób nr 4: Akcje przynoszące dywidendęNiektóre firmy co kwartał wypłacają zyski swoim akcjonariuszom w formie dywidend. Są one znane jako „akcje blue chipów i wydają się być wiarygodne i zdolne do przetrwania większości spowolnień gospodarczych.

   Wielu inwestorów lubi dodawać do swojego portfela kilka papierów wartościowych dających dywidendę w postaci akcji blue chipów, aby zapewnić im stały dochód przez cały rok. I chociaż niektórzy lubią ręcznie wybierać poszczególne akcje do zainwestowania, możesz zacząć od inwestycji w fundusze indeksowe, które specjalizują się w wysokodochodowych dywidendach.

   Kilka sugestii poniżej:

   • Fundusz aprecjacji dywidend Vanguard (VDAIX)
   • Vanguard High Dividend Yield Index Fund (VHDYX)Vanguard Dividend Growth Fund (VDIGX)T. Rowe Price Dividend Growth Fund (PRDGX)Zasób nr 5: Wynajem nieruchomościWynajem nieruchomości wydaje się dość prosty:

    1. Kup dom lub budynek mieszkalny.
    2. Wynajmować pokoje najemcom za symboliczną opłatą.Czeki za wynajem przychodzą jak gangbustery co miesiąc, kiedy pijesz piña coladę i zarabiasz pasywnie.Do diabła, to brzmi niesamowicie – ale to też całkowite uproszczenie. W rzeczywistości, wynajem nieruchomości jest coś , ale relaks. To dlatego, że jako właściciel odpowiadasz za wszystkie aspekty budynku, który wynajmujesz. Obejmuje to naprawy, konserwację i ściganie najemców, którzy nie płacą czynszu.

     I bóg pomóc gdyby zrobić pominąć płatności czynszu. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał znaleźć inny sposób na spłatę miesięcznej spłaty kredytu hipotecznego.

     MOŻESZ zarabiać na wynajmowaniu nieruchomości (wiele osób to robi!). Po prostu może to negatywnie wpłynąć na Twoje finanse w WIELKI sposób. Zapoznaj się z naszymartykułemdlaubogich w domuaby uzyskać dobry przykład.

     Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości do wynajęcia, zapoznaj się znaszym artykułem na temat kupowania domuza więcej.

     Na szczęście, wraz z rozwojem usług takich jak Airbnb, możesz po prostu wynająć wolny pokój w swoim domu i nie martwić się o zakup oddzielnego mieszkania. Po prostu rejestrujesz się na platformie i korzystasz z wynajmu krótkoterminowego. Nadal będziesz musiał radzić sobie z pewnymi problemami związanymi z zarządzaniem nieruchomością, ale będziesz w stanie wykorzystać własność, którą już posiadasz (np. Wolną sypialnię w domu).

     Zasób nr 6: Pożyczki typu peer-to-peerPożyczki typu „peer-to-peer (P2P), znane również jako „crowdlending, pozwalają inwestorom zasadniczo działać jak bank. Pożyczasz pieniądze innym osobom za pośrednictwem platformy pożyczkowej peer-to-peer (takiej jakLending Club), a następnie zwracają Ci pieniądze wraz z odsetkami.

     Jednak w przeciwieństwie do banku, osoba ubiegająca się o pożyczkę nie musi mieć do czynienia z weryfikacją finansową ani niewiarygodnie wysokimi stopami procentowymi z powodu złej historii kredytowej.

     Jednak pożyczki P2P nie są pozbawione ryzyka. W rzeczywistości poleganie na kimś, kto ma kiepski kredyt, aby spłacić pożyczkę, może być jedną z najbardziej ryzykownych inwestycji finansowych, jakie podejmujesz. Ale jeśli chcesz poświęcić się bardziej nauce o platformie i wykorzystać pieniądze, których nie masz nic przeciwko utracie, może to być bardzo owocna inwestycja finansowa.

     Zasób nr 7: Tworzenie własnego produktuTo jeden z moich ulubionych sposobów zarabiania pieniędzy. Jest nie tylko tani, ale także łatwo skalowalny – co oznacza, że ​​Twój potencjał zarobkowy jest nieograniczony.

     Nie potrzebujesz też umiejętności inżynieryjnych ani stolarskich, aby stworzyć własny produkt. W rzeczywistości prawdopodobnie codziennie używasz produktów, które możesz stworzyć:

     • Książki elektroniczne
     • Kursy onlinePodcastyWebinariaCokolwiek!Te cyfrowe produkty informacyjne to doskonałe sposoby na zarabianie pieniędzy bez poświęcania kosztów ogólnych.

      ALE kosztują: Twój czas i energię. Nie tylko musisz stworzyć produkt, ale także upewnić się, że produkt będzie się sprzedawał.

      Dlatego poświęciliśmy naszą siostrzaną stronęGrowthLab, pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu, rozwijaniu i skalowaniu ich działalności. Odwiedź tę witrynę już dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak rozpocząć korzystanie zproduktów informacyjnych.

      Zarób dziś więcej pieniędzy

      Aktywa generujące dochód to świetny sposób na uzupełnienie dochodu poprzez inwestycje.

      Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać jeszcze więcej pieniędzy, ja i mój zespół ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć przewodnik, który pomoże Ci dziś zarabiać więcej:

      Kompletny przewodnik po zarabianiu pieniędzy

      W nim zawarłem moje najlepsze strategie:

      • Stwórz wiele źródeł dochodu aby zawsze mieć stałe źródło dochodów.
      • Rozpocznij własną działalność i na dobre uciec od 9:00 do 17:00. Zwiększaj swoje dochody o tysiące dolarów rocznie dzięki dodatkowym zajęciom, takim jak freelancing.Pobierz DARMOWĄ kopię Ultimate Guide już dziś, wpisując poniżej swoje imię i adres e-mail – i zacznij zarabiać więcej już dziś.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy