5 rzeczy, które mogą utrudnić Ci pożyczkę VA

17.02.2021

Pomimo stosów dokumentów i wyrafinowanych programów komputerowych, pożyczki domów są ostatecznie biznesem, w którym biorą udział ludzie.

Oznacza to, że zawsze istnieje szansa, że ​​coś pójdzie nie tak, nawet jeśli proces pożyczki VA nie jest trudniejszy niż jakikolwiek inny rodzaj pożyczki. W rzeczywistości pożyczki VA nadal mają większe prawdopodobieństwo zamknięcia niż ich tradycyjne odpowiedniki.

Zdarzają się proste błędy, przeoczenia i błędy papierkowe. Większość problemów, które mogą mieć wpływ na twoją pożyczkę, można łatwo naprawić, jeśli nie można ich łatwo zapobiec.

Oto pięć typowych problemów, które mogą skomplikować proces:

1. Błędy aplikacji

Dokładnie sprawdź dokumenty dotyczące pożyczki. Większość błędów jest wcześnie wychwytywana i można je łatwo naprawić, ale nie chcesz, aby coś prześlizgnęło się przez pęknięcia. Underwriterzy skłaniają się ku dokładności. Dochody, których nie można zweryfikować, dług, który nie został ujawniony, a nawet drobne błędy, takie jak wielkość rodziny, mogą później przerodzić się w problemy. Czasami problem powoduje opóźnienie; czasami jest to zerwanie umowy. Pomóż nam pomóc, upewniając się, że Twoje informacje są dokładne.

2. Zmiana zatrudnienia

Utrzymuj spójne zatrudnienie w całym procesie kredytowym. Jeśli konieczna jest zmiana, koniecznie porozmawiaj ze swoim specjalistą ds. Pożyczki. Ubezpieczyciel może uznać dochód z nowej pracy za niewiarygodny, dlatego ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem. Nawet dobry ruch w karierze może wywołać zupełnie nowy zestaw dokumentacji i weryfikacji.

3. Zmiana kredytu

Przed zamknięciem kredytu ubezpieczyciel ponownie zweryfikuje kredyt, aby upewnić się, że nie wynająłeś jachtu, nie spłacałeś kredytu samochodowego lub nie zrobiłeś czegoś innego, co mogłoby wpłynąć na Twoją zgodę. Nawet małe rzeczy mogą rzucać czerwonymi flagami. O ile to możliwe, unikaj sprawdzania zdolności kredytowej i powstrzymuj się przed zaciągnięciem nowego zadłużenia do czasu zakończenia pożyczki. Zachowaj kontrolę nad wydatkami w miarę rozwoju procesu. Pamiętaj, że nowe długi mogą wpłynąć na stosunek zadłużenia do dochodu, twoją siłę nabywczą i ostatecznie twoją zdolność do zakwalifikowania się do kredytu mieszkaniowego VA. Możesz przeczytać więcej o tym, czym jest DTI i jak go kontrolować.

4. Opóźnienia pożyczkobiorcy

Gwarant może poprosić o dodatkowe sprawozdania finansowe i inne informacje. Upewnij się, że rozumiesz prośby i porozmawiaj z urzędnikiem ds. Pożyczki, jeśli nie masz pewności. Twój urzędnik ds. Pożyczki może znaleźć inne sposoby spełnienia tego wymogu. Ubezpieczyciele nie wydadzą ostatecznej zgody na pożyczkę, dopóki nie sprawdzą wszystkich wymaganych dokumentów, więc szybka reakcja jest kluczowa.

5. Czynniki poza Twoją kontrolą

Jeśli wykonujesz powyższe kroki i utrzymujesz dobrą komunikację ze swoim specjalistą ds. Pożyczki, śmiało się zrelaksuj. Jasne, sprzedawca może wycofać się z umowy. Inspekcja może ujawnić pęknięty fundament i plagę termitów, ale te rzeczy są poza twoją kontrolą. Widzieliśmy już prawie wszystko, co może się wydarzyć, i będziemy tam, aby przeprowadzić Cię przez to.

Jeśli obawiasz się, jak może wyglądać dla Ciebie proces pożyczkowy VA, porozmawiaj ze specjalistą ds. Pożyczki Veterans United o swojej konkretnej sytuacji w dowolnym momencie pod numerem 855-870-8845 lub zacznij dzisiaj online.

Chris Birk jest autorem książki „The Book on VA Loans: An Essential Guide to Maximizing Your Home Loan Benefits.

Chris, wielokrotnie nagradzany były dziennikarz, pisze o kredytach hipotecznych i kupowaniu domów w wielu witrynach i publikacjach. Jego analizy i artykuły ukazały się w The New York Times, Wall Street Journal, USA Today, ABC News, CBS News, Military.com i nie tylko.

Ponad 300 000 osób śledzi VA Loans Insider, jego interaktywną społeczność pożyczkową VA na Facebooku.

Sprawdź swoje uprawnienia do obniżki o 0 $ już dziś!
 • Dom
 • Mapa witrynyprywatność i bezpieczeństwoWarunki korzystaniaLicencjeZrzeczenie sięUczciwe pożyczkiPrawo autorskieKarieraDostępnośćWsparcieSkontaktuj się z nami Zaloguj się Copyright 2020 Centrum Badań Hipotecznych Sp. Wszelkie prawa zastrzeżone. NMLS ID # 1907 (www.nmlsconsumeraccess.org)

  # 1 VA Pożyczkodawca:Veterans United Home Loans zapewnił więcej kredytów mieszkaniowych VA pod względem całkowitego wolumenu niż jakikolwiek inny pożyczkodawca w roku budżetowym 2018 i 2019 oraz więcej kredytów zakupowych VA według wolumenu w roku budżetowym 2016, 2017, 2018 i 2019.Źródło:Departament Statystyki pożyczkodawców ds. Weteranów

  Najniższe poziomywszechczasów:zgodnie ze stopami procentowymi opublikowanymi 31 lipca 2020 r. Na FreddieMac.com.

  Pożyczkodawca zatwierdzony przez VA; Nie zatwierdzone ani sponsorowane przez Departament Spraw Weteranów ani żadną agencję rządową. Klienci, którzy mają pytania dotyczące naszych urzędników ds. Pożyczek i ich licencji, mogą odwiedzić ogólnokrajowy system licencjonowania kredytów hipotecznych i katalog, aby uzyskać więcej informacji.

  1400 Veterans United Dr., Columbia, MO 65203

  Stawki pożyczek VA i wyliczenia RRSO ważne na dzień 9 października, godz . 18:01 czasu środkowoeuropejskiego .

  Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest aktualizowane co najmniej raz dziennie. Nie wszystkie rodzaje pożyczek są dostępne w każdym stanie.

  Dostępność wszystkich stawek będzie zależeć od oceny kredytowej danej osoby i szczegółów transakcji pożyczki. Osoby kupujące dom po raz pierwszy mogą nie kwalifikować się do zakupu dużego produktu. Podane tutaj stopy procentowe mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i nie mogą być gwarantowane, dopóki nie zostaną zablokowane przez pracownika ds.

  Wszystkie stawki zakładają podstawowe miejsce zamieszkania jednorodzinnego bez domów wyprodukowanych, 720 punktów kredytowych, wraz z obowiązującymi opłatami i opłatami (w tym opłatą za finansowanie VA), 181 dni kwalifikującej się aktywnej, regularnej służby wojskowej (bez rezerw) niepełnosprawności lub wcześniejsze korzystanie z pożyczki VA.

  Oprocentowanie kredytu i wyliczenia RRSO zakładają również pewne fakty zgodnie z opisanym rodzajem kredytu.

  Założenia dotyczące kredytu kupna ze stałą stopą procentową:

  Aktualne reklamowane stawki: 2,250% (2,847% RRSO) z 1.000 punktami rabatowymi przy 45-dniowym okresie blokady dla 15-letniej pożyczki o stałej wartości VA oraz 2,250% (2,577% RRSO) z 1,125 punktami rabatowymi na 45-dniowy okres blokady dla 30-letniej pożyczki o stałej wartości VA. Te stawki pożyczki zakładają brak zaliczki i kwotę pożyczki w wysokości 250 000 USD.

  Założenia dotyczące uproszczenia (IRRRL) pożyczki:

  Aktualne reklamowane stawki: 2,625% (2,943% RRSO) z 0,750 punktami rabatowymi przy 60-dniowym okresie blokady dla 15-letniego Streamline (IRRRL) i 2,625% (2,786% RRSO) z 0,625 punktów rabatowych przy 60-dniowej blokadzie okres dla 30-letniego Streamline (IRRRL). Te stawki kredytu refinansowego zakładają, że nieruchomość będzie zamieszkana przez właściciela.

  Założenia dotyczące wypłaty pożyczki:

  Aktualne reklamowane stawki: 2,750% (3,303% RRSO) z 0,625 punktami rabatowymi przy 60-dniowym okresie blokady dla 15-letniego refinansowania VA Cash-Out i 2,750% (3,040% RRSO) z 0,500 punktami rabatowymi w 60-dniowym okresie okres blokady dla 30-letniego refinansowania typu Cash Out VA. Te stopy kredytu refinansowego zakładają wskaźnik wartości kredytu do wartości niższy niż 90%.

  Założenia pożyczki Jumbo:

  Aktualne reklamowane stawki: 2,250% (2,605% RRSO) z 1500 punktami rabatowymi przy 45-dniowym okresie blokady dla 30-letniego stałego VA Jumbo, 2,625% (2,806% RRSO) z 0,875 punktami rabatowymi na 60-dniowy okres 30-letni Streamline (IRRRL) Jumbo oraz 2,750% (3,049% APR) i 0,625 punktów rabatowych przy 60-dniowym okresie blokady dla 30-letniego VA Cash-Out Jumbo. Te stopy pożyczki również zakładają, że kwota pożyczki przekracza aktualnie obowiązujące limity pożyczki. Chociaż obowiązujący limit pożyczki różni się w zależności od miejsca zamieszkania, dla większości Stanów Zjednoczonych w 2020 r. Oznacza to, że Twoja pożyczka musi być wyższa niż 510 400 USD, aby kwalifikować się jako duża. Pożyczki na Alaskę, Kalifornię i Hawaje podlegają szczególnym rozważaniom dotyczącym tego, co kwalifikuje się jako duże i może być wyceniane oddzielnie.

  Aby uzyskać spersonalizowaną stawkę pożyczki VA:

  Rozpocznij wycenę pożyczki VA online → lub zadzwoń pod numer 1-800-884-5560

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy